Συμμετοχή στον εταιρικό δρόμο 5χμ του ΟΠΑΠ Μαραθώνιου Λεμεσού ΓΣΟ 2019

Φοιτητικά Νέα Φοιτητική Ζωή Αθλητισμός

Το Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου μαζί με το Σωματείο Δρομέων ΕΥ ΖΗΝ και σε συνεργασία με την εταιρεία Tsoukkas Lightings, συμμετείχε και φέτος με πολυπληθή ομάδα (163 άτομα) στον εταιρικό αγώνα δρόμου 5 χιλιομέτρων στο πλαίσιο του ΟΠΑΠ Μαραθώνιου Λεμεσού ΓΣΟ.

Η ομάδα μας, με τη συμμετοχή φοιτητών, μελών του ακαδημαϊκού και διοικητικού προσωπικού και φίλων, με επικεφαλής για μια ακόμη χρονιά τον Πρύτανη μας Καθηγητή Ανδρέα Αναγιωτό, παράλληλα με τη συμμετοχή της μάζεψε εισφορές οι οποίες θα δοθούν για φιλανθρωπικό σκοπό που θα ανακοινωθεί προσεχώς.

Συμμετοχή στον εταιρικό δρόμο 5χμ του ΟΠΑΠ Μαραθώνιου Λεμεσού ΓΣΟ 2019