Μοριοδότηση αιτήσεων για μεταπτυχιακές υποτροφίες με κοινωνικοοικονομικά κριτήρια (2019-20)

Φοιτητικά Νέα Φοιτητική Ζωή Στήριξη Φοιτητών

Η ΥΣΦΜ ενημερώνει ότι έχει ολοκληρωθεί η μοριοδότηση των αιτήσεων που υποβλήθηκαν κατά τις ημερομηνίες 29/10 μέχρι 1/11/2019 για τις μεταπτυχιακές υποτροφίες με βάση κοινωνικοοικονομικά κριτήρια για το 2019-20.

Πατήστε εδώ για να δείτε το σχετικό πίνακα μοριοδότησης.

Κάθε αιτητής μπορεί να ζητήσει και να λάβει διευκρινήσεις για τη δική του αίτηση. Μπορεί επίσης να υποβάλει γραπτώς τεκμηριωμένη ένσταση, εντός 2 εργάσιμων ημερών (μέχρι την Δευτέρα, 16 Δεκεμβρίου 2019) με ηλεκτρονικό μήνυμα στο housing@cut.ac.cy, τηλ. 25 002412.

Η κατανομή των υποτροφιών θα ανακοινωθεί τις επόμενες βδομάδες, μετά από συνεδρία των αρμοδίων οργάνων του Πανεπιστημίου.

Πατήστε εδώ για να δείτε το σχετικό πίνακα μοριοδότησης.