Έναρξη δωρεάν σίτισης από Ι.Μ.Λεμεσού (2019-20)

Στήριξη Φοιτητών Φοιτητική Ζωή Φοιτητικά Νέα

Η προσφορά σίτισης από την Ι.Μ. Λεμεσού (στο Αρχονταρίκι) αρχίζει την Δευτέρα 30 Σεπτεμβρίου 2019.  Πατήστε εδώ για τον κατάλογο δικαιούχων φοιτητών.

Οι δικαιούχοι μπορούν να προσέρχονται στο «Αρχονταρίκι» της Ιεράς Μητρόπολης Λεμεσού μεταξύ των ωρών 12:30 - 16:00,  από Δευτέρα μέχρι και Παρασκευή, σύμφωνα με τις ημέρες που έχουν δηλώσει. Μπορούν να γευματίσουν στο "Αρχονταρίκι" ή να παραλαμβάνουν το γεύμα σε μορφή take – away.

Σε περίπτωση που δικαιούχος θα απουσιάσει ή/και δεν θα μπορέσει να παραλάβει το γεύμα του/της θα πρέπει:

• Να ενημερώνει τηλεφωνικά τουλάχιστον από την προηγούμενη ημέρα, μέχρι τις 16:00, την υπεύθυνη γευμάτων της Μητρόπολης, κ. Νικολέττα στο τηλ. 99851122, αναφέροντας ονοματεπώνυμο, αριθμό φοιτητή, ημέρα ή ημέρες της τρέχουσας εβδομάδας που δεν θα παραλάβει γεύμα.
  • Εάν πρόκειται για μόνιμη απουσία από γεύματα, από ημέρα ή ημέρες του ακαδημαϊκού έτους, τότε ενημερώνεται ο Λειτουργός Γραφείου Φοιτητικής Ζωής, Ηλίας Βασιλείου στο email: elias.vasiliou@cut.ac.cy .
  • Δικαιούχος φοιτητής/τρια που δεν θα παραλάβει το γεύμα (το οποίο έχει ζητήσει και έχει ετοιμαστεί για αυτόν/ην), πέραν των 2 ημερών, χωρίς να ενημερώσει, τότε θα αποκλείεται από δικαιούχος.

Τέλος, παρακαλούνται οι δικαιούχοι φοιτητές, όπως στην παραλαβή του γεύματος έχουν μαζί τους τσάντες (κατά προτίμηση φιλικές στο περιβάλλον). Δεν θα χορηγείται πλαστική τσάντα λόγω νομοθεσίας.

Για τυχόν απορίες επικοινωνήστε με το Γραφείο Φοιτητικής Ζωής, τηλ. 25002415 ή με ηλεκτρονικό μήνυμα στο elias.vasiliou@cut.ac.cy

Έναρξη δωρεάν σίτισης από Ι.Μ.Λεμεσού (2019-20)