Μοριοδότηση αιτήσεων για οικονομικά βοηθήματα Σωματείου Ευημερίας Φοιτητών (2019-20)

Φοιτητική Ζωή Φοιτητικά Νέα Στήριξη Φοιτητών

Η ΥΣΦΜ ενημερώνει ότι έχει ολοκληρωθεί η μοριοδότηση των αιτήσεων που υποβλήθηκαν κατά τις ημερομηνίες 29/10 μέχρι 1/11/2019 για τα οικονομικά βοηθήματα του Σωματείου Ευημερίας Φοιτητών (2019-20).

Πατήστε εδώ για να δείτε το σχετικό πίνακα μοριοδότησης.

Κάθε αιτητής μπορεί να ζητήσει και να λάβει διευκρινήσεις για τη δική του αίτηση. Μπορεί επίσης να υποβάλει γραπτώς τεκμηριωμένη ένσταση, εντός 2 εργάσιμων ημερών (μέχρι την Δευτέρα, 16 Δεκεμβρίου 2019) με ηλεκτρονικό μήνυμα στο housing@cut.ac.cy, τηλ. 25 002412.

Σημειώνεται ότι όσοι έχουν λάβει μοριοδότηση στη διαδικασία διεκδίκησης δωματίου στις εστίες ή επιδόματος ενοικίου, κι δήλωσαν ενδιαφέρον για τα οικονομικά βοηθήματα, δεν περιλαμβάνονται σε αυτό τον πίνακα. Ωστόσο θα περιληφθούν στο συνολικό πίνακα βάσει του οποίου θα κατανεμηθούν τα βοηθήματα.

Η κατανομή των οικονομικών βοηθημάτων του Σωματείου θα ανακοινωθεί μετά τη συνεδρία του ΔΣ που θα πραγματοποιηθεί στις 18 Δεκεμβρίου 2019.

Πατήστε εδώ για να δείτε το σχετικό πίνακα μοριοδότησης.