Σεμινάριο με θέμα: Δοχεία υπό πίεση – Πυροσβεστήρες - Θεσμικό Πλαίσιο και Εναρμονισμένα πρότυπα

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Η εταιρία UNIFIRE EXTINGUISHERS LTD σας προσκαλεί στο Σεμινάριο με θέμα "Δοχεία υπό πίεση - Πυροσβεστήρες-Θεσμικό Πλαίσιο και Εναρμονισμένα πρότυπα" που διοργανώνει σε συνεργασία με το Τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών και Επιστήμης και Μηχανικής Υλικών του Τεχνολογικού Πανεπιστήμιου Κύπρου (ΤΕΠΑΚ). Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 27 Ιουνίου, 2012 στο Αμφιθέατρο Πεύκιος Γεωργιάδης του ΤΕΠΑΚ στην Λεμεσό. Ώρα έναρξης του σεμιναρίου 09:00.

Σκοπός του σεμιναρίου είναι η ενημέρωση των αρμοδίων υπηρεσιών του κράτους και όλων των εμπλεκομένων φορέων που έχουν σχέση με τα δοχεία υπό πίεση - πυροσβεστήρες. Σας επισυνάπτεται το πρόγραμμα του σεμιναρίου και παρακαλούμε όπως μας ενημερώσετε το συντομότερο δυνατόν για το αν θα παρευρεθείτε.

Θα χαρούμε πολύ αν μας τιμήσετε με την παρουσία σας, είμαστε στην διάθεση σας για οποιεσδήποτε πληροφορίες χρειάζεστε.

Τηλέφωνα επικοινωνίας :
25350005 Γιώργος Σοφοκλέους (UNIFIRE EXTINGUISHERS LTD)
25002324 Δρ Ιωάννης Αγγελή (ΤΕΠΑΚ)

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Τηλέφωνα επικοινωνίας :
25350005 Γιώργος Σοφοκλέους (UNIFIRE EXTINGUISHERS LTD)
25002324 Δρ Ιωάννης Αγγελή (ΤΕΠΑΚ)