Προπτυχιακοί Φοιτητές του Τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών και Επιστήμης και Μηχανικής Υλικών για βραχυπρόθεσμη εκπαίδευση σε Πανεπιστήμια και Εταιρίες του εξωτερικού μέσω του προγράμματος IAESTE

Ο Χ. Γεωργιού, Π. Αποστόλη, Π. Λαγού και I. Παπάζογλου τριτοετείς φοιτητές του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών  και Επιστήμης και Μηχανικής των Υλικών του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου εξασφάλισαν το 2012 βραχυπρόθεσμη εκπαίδευση σε Πανεπιστήμια και Εταιρίες του εξωτερικού (Ρωσία, Πολώνια, Νορβηγία και Αμερική) μέσω του προγράμματος IAESTE.