Sales Assistants

Για φοιτήτριες/τες:

Ο Όμιλος Μαλλούππας & Παπακώστας ζητά να προσλάβει μόνιμους Πωλητές/ Πωλήτριες μερικής απασχόλησης για τα καταστήματα Calzedonia και Intimissimi στο My Mall στη Λεμεσό ευέλικτους να εργαστούν σε ωράρια καταστημάτων.

Στόχος Θέσης:

Παροχή ποιοτικής εξυπηρέτησης πελατών και διατήρηση εμφάνισης του καταστήματος σύμφωνα με τις προδιαγραφές που καθορίζονται από την εταιρεία, συμβάλλοντας στην επίτευξη των στόχων πωλήσεων του καταστήματος.

Καθήκοντα:

• Παροχή ποιοτικού επιπέδου εξυπηρέτησης στους πελάτες.

• Καλή γνώση προϊόντων, έλεγχος στοκ, αναπληρώσεις προϊόντων.

• Διατήρηση καλής εμφάνισης του καταστήματος και καθαριότητα.

• Γνώση των στόχων πωλήσεων του καταστήματος και συνεργασία με την υπόλοιπη ομάδα για επίτευξη τους

• Ανάληψη οποιονδήποτε άλλων καθηκόντων καθοριστούν από τον/την Υπεύθυνο/η του καταστήματος.

Προσόντα και άλλες προϋποθέσεις:

• Ευελιξία για εργασία σε βάρδιες / ωράρια καταστημάτων

• Απαραίτητη η γνώση της Ελληνικής γλώσσας

• Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

• Ομαδικό πνεύμα

• Ενδιαφέρον για τη Μόδα

• Ενθουσιασμός

Ωφελήματα:

• Προμήθεια ανάλογα με την επίτευξη του στόχου πωλήσεων

• Ομαδικό Σχέδιο Ασφάλειας Ζωής

• Ομαδικό Σχέδιο Συνταξιοδότησης

• Εκπτωτική κάρτα του Ομίλου

• Ευκαιρίες ανέλιξης εντός του Ομίλου

Αιτήσεις:

Εάν επιθυμείτε να γίνεται μέλος της ομάδας μας μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο cv@mpfashion.com.cy με θέμα «Πωλητής/τρια Μερικής Απασχόλησης».