Πρόγραμμα τελικών εξετάσεων Φθινοπωρινού Εξαμήνου 2022-23

Φοιτητικά Νέα

Η Υπηρεσία Σπουδών και Φοιτητικής Ευημερίας (ΥΣΦΕ), ενημερώνει πως το πρόγραμμα των τελικών εξετάσεων για το Φθινοπωρινό Eξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2022/2023 έχει αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Πανεπιστημίου.

Πατήστε εδώ για το πρόγραμμα.

Για οποιεσδήποτε πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο Κέντρο Εξυπηρέτησης και Πληροφόρησης (kep@cut.ac.cy) ή στο Γραφείο Σπουδών (studies@cut.ac.cy).