Πρόσκληση Ενδιαφέροντος για ενοικίαση κτηρίων

Το Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου ζητά την υποβολή δήλωσης ενδιαφέροντος από άτομα ή Εταιρείες που διαθέτουν προς ενοικίαση κτήρια στη Λεμεσό για αντικατάσταση κτηρίων, η ενοικίαση των οποίων λήγει μέχρι τον Δεκέμβριο 2023.

Ως τελευταία προθεσμία υποβολής εκδήλωσης ενδιαφέροντος καθορίζεται η Παρασκευή, 08 Νοεμβρίου 2022.

Παρατίθεται πιο κάτω τα σχετικά έγγραφα και οι πληροφορίες αναφορικά με τις προδιαγράφες των κτηρίων που ζητούνται για ενοικίαση και τη διαδικασία υποβολής δήλωσης ενδιαφέροντος.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ Σεπτεμβριος 2022

ΕΝΤΥΠΟ ΟΠΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΔΙΑΠΑΕ

Πίνακας συμπλήρωσης  στοίχειων και προσφοράς

Πρόσκληση ενδιαφέροντος για ενοικίαση κτιρίων

ΠΡΟΣΥΜΦΩΝΟ ΕΝΟΙΚΙΑΣΤΗΡΙΟΥ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ

ΠΡΟΤΥΠΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΕΝΟΙΚΙΑΣΗΣ

Χάρτης περιοχής ενδιαφέροντος

Για περισσότερες πληροφορίες και διευκρινίσεις οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθυνθούν στο τηλέφωνο 25002434.