Συνάντηση ενημέρωσης και γνωριμίας του Τμήματος Εμπορίου, Χρηματοοικονομικών και Ναυτιλίας

Tο Τμήμα Εμπορίου Χρηματοοικονομικών και Ναυτιλίας του ΤΕΠΑΚ, πραγματοποίησε με μεγάλη επιτυχία εκδήλωση ενημέρωσης και γνωριμίας των μεταπτυχιακών φοιτητών του Τμήματος, την Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2019, στο Κτήριο Τάσσος Παπαδόπουλος. Στην εκδήλωση παραβρέθηκαν φοιτητές, ακαδημαϊκοί αλλά και γονείς, ενώ χαιρετισμό απηύθυνε ο Πρόεδρος του Τμήματος Νεόφυτος Λαμπερτίδης.

Στη συνέχεια ο Συντονιστή των μεταπτυχιακών προγραμμάτων του Τμήματος, Επίκουρος Καθηγητής Παναγιώτης Ανδρέου, ενημέρωσε εκτενέστερα τους φοιτητές για τα αναδιαρθρωμένα προγράμματα των μεταπτυχιακών τους σπουδών και δόθηκε η ευκαιρία στους φοιτητές για συζήτηση επί θεμάτων των σπουδών τους αλλά και γνωριμίας με τους διδάσκοντες καθηγητές τους. Η εκδήλωση oλοκληρώθηκε με δεξίωση στο φουαγιέ του κτηρίου.