Επέκταση διαμονής ενοίκων εστιών για τους θερινούς μήνες (2019)

Στέγαση Φοιτητικά Νέα

Όσοι φοιτητές-ένοικοι διαμερισμάτων που διαχειρίζεται το Πανεπιστήμιο (Εστίες) ενδιαφέρονται να επεκτείνουν τη διαμονή τους κατά το μήνα Ιούλιο και/ή Αύγουστο 2019, καλούνται να το δηλώσουν το αργότερο μέχρι την Τρίτη 26 Μαρτίου 2019, συμπληρώνοντας τη σχετική ηλεκτρονική φόρμα (πατήστε εδώ).

Το Γραφείο Στέγασης θα χειριστεί τα αιτήματα των ενοίκων λαμβάνοντας υπόψη και τα αιτήματα του Προγράμματος Θερινής Διαμονής και θα απαντήσει το συντομότερο δυνατό.

Για διευκρινήσεις επικοινωνείτε με τα τηλέφωνα 25002534, 25002412.

Επέκταση διαμονής ενοίκων εστιών για τους θερινούς μήνες (2019)

Για διευκρινήσεις επικοινωνείτε με τα τηλέφωνα 25002534, 25002412.