Eτήσια έκθεση αποφοίτων τμήματος Πολυμέσων και Γραφικών Τεχνών

Το Τμήμα Πολυμέσων και Γραφικών Τεχνών (Σχολη Καλών και Εφαρμοσμένων Τεχνών) του ΤΕΠΑΚ σας προσκαλεί με χαρά στην ετήσια έκθεση αποφοίτων την 9η Ιουνίου 2017 στις 19:00.
Φέτος οι φοιτητές σχεδίασαν και προωθούν με πρωτότυπο τρόπο την έκθεσή τους μέσα από τα… κατορθώματα και τα παθήματα τους κατά τα τέσσερα χρόνια φοίτησής τους στον δημιουργικό αυτό κλάδο.

Η έκθεση θα διεξαχθεί στα εργαστήρια του Τμήματος στην Πλατεία Ηρώων και θα επεκταθεί μέχρι το γειτονικό Ριάλτο, το οποίο θα διαθέσει τους χώρους του αφιλοκερδώς στο πλαίσιο του ανανεωμένου Μνημονίου Συνεργασίας των δυο ιδρυμάτων. Υπό αυτό το πλαίσιο, φοιτητές εργάστηκαν για τον επανασχεδιασμό και τη μετατροπή φωτιστικών πολυελαίων του θεάτρου οι οποίοι θα εκτεθούν για το κοινό.

Λάβετε την πρόσκληση σε μορφή PDF

Invitation