«ΗΜΕΡΑ ΚΑΡΙΕΡΑΣ 2024» στο ΤΕΠΑΚ

Το Γραφείο σταδιοδρομίας του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου (ΤΕΠΑΚ) διοργανώνει την «ΗΜΕΡΑ ΚΑΡΙΕΡΑΣ 2024».

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 28/3/2024 μεταξύ των ωρών 14:00-18:00 στο κτήριο του ΤΕΠΑΚ, «Τάσσος Παπαδόπουλος», στη Λεμεσό.

Στόχος της ημέρας καριέρας είναι η δικτύωση των φοιτητριών/ών και αποφοίτων του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου, αλλά και του κάθε ενδιαφερόμενου πολίτη με τους εν δυνάμει εργοδότες του.

Φέτος, στην έκθεση συμμετέχουν περισσότερες από 60 εταιρείες και η εκδήλωση απευθύνεται προς προπτυχιακούς και μεταπτυχιακούς φοιτητές/τριες από όλα τα προγράμματα σπουδών, απόφοιτους, καθώς και το ευρύτερο κοινό.

Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης θα πραγματοποιηθεί μια σειρά από διαλέξεις από 25 εταιρίες/ οργανισμούς, σχετικά με τις προοπτικές εργοδότησης και ανάπτυξη δεξιοτήτων που είναι απαραίτητες για εξεύρεση εργασίας.

Για το πρόγραμμα, πατήστε ΕΔΩ.

Για την πρόσκληση, πατήστε ΕΔΩ.

Η εκδήλωση είναι ανοικτή στο ευρύ κοινό.