Πρόγραμμα βοηθοί διαμονής στις εστίες (2022-23)

Στέγαση Φοιτητικά Νέα

Το Γραφείο Στέγασης και Κοινωνικής Στήριξης Φοιτητών της ΥΣΦΕ, ενημερώνει ότι παραλαμβάνει εκ νέου αιτήσεις από φοιτητές/τριες στις Φοιτητικές Εστίες, για συμμετοχή στο πρόγραμμα Βοηθοί Διαμονής για την ακαδημαϊκή χρονιά  2022-23, μέχρι την Παρασκευή 23 Σεπτεμβρίου 2022, στις 14:00μμ .

Το πρόγραμμα αφορά μόνο ενοίκους των κτιρίων των Φοιτητικών Εστιών του ΤΕΠΑΚ (ΑΝΕΛ, ΑΣΤΗΡ, ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΛΑΖΑ & Α/ΦΟΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ) όχι το κτιρίου Απολλώνια της ΙΑΚ και επιλέγονται από την ΥΣΦΕ για να συμμετάσχουν στο πρόγραμμα έναντι απαλλαγής από το 50% του ενοικίου διαμονής. Αναλυτικά τα καθήκοντα και οι ευθύνες είναι αναρτημένα στην ιστοσελίδα (πατήστε εδώ)

Οι αιτήσεις θα πρέπει να υποβληθούν ηλεκτρονικά πατήστε εδώ

Για οποιανδήποτε άλλη πληροφορία παρακαλώ επικοινωνήστε στο τηλ. 25002380 και housing@cut.ac.cy