Εργαστήριο Επιχειρηματικότητας στο ΤΕΠΑΚ 16/02/2022

Φοιτητικά Νέα Νέα-Ανακοινώσεις

Την Τετάρτη 16 Φεβρουαρίου 14:00 – 17:00 θα διοργανωθεί εργαστήριο επιχειρηματικότητας στο ΤΕΠΑΚ με σκοπό την δημιουργία πολυκλαδικών ομάδων και την ανεύρεση καινοτόμων ιδεών.

Το εργαστήριο οργανώνεται από τον Junior Achievement Κύπρου στο πλαίσιο του προγράμματος JA StartUp.

Κατά τη διάρκεια του εργαστηρίου θα γίνουν δραστηριότητες οι οποίες θα σας δώσουν την ευκαιρία να:

• Γνωρίσετε φοιτητές/τριες από το ΤΕΠΑΚ και να δημιουργήσετε ομάδες για να λάβετε μέρος στο πρόγραμμα JA StartUp
  • Αναγνωρίσετε τα ενδιαφέροντά και δεξιότητές σας, και να μάθετε πως μπορούν να αξιοποιηθούν για να ξεκινήσετε μία επιχείρηση
  • Βρείτε καινοτόμες ιδέες

Εγγραφείτε εδώ
Εγγραφές θα γίνονται αποδεκτές μέχρι της 14 Φεβρουαρίου 12:00

Για περισσότερες πληροφορίες ή απορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε με email στο kyriacos.masonou@jacyprus.org  ή καλώντας στο +357-99194313.