Παραμένοντας συναισθηματικά ανθεκτικός κατά τη καραντίνα

Φοιτητικά Νέα Συμβουλευτική

Πατήστε εδώ για κάποιες βασικές συμβουλές για το πώς να δημιουργήσουμε μια πιο νοηματοδοτημένη ρουτίνα και κάποιες εισηγήσεις οι οποίες μπορεί να μας βοηθήσουν να διαχειριστούμε τη καραντίνα.

Για όσους φοιτητές βρίσκονται σε αυτοπεριορισμό και αισθάνονται άγχος, ανασφάλεια, και αβεβαιότητα, είμαι διαθέσιμη να παρέχω στα πλαίσια των δυνατοτήτων μου, ψυχολογική υποστήριξη διαδικτυακά.

Επιπλέον, την Παρασκευή στις 12:30 συνδεθείτε στο ZOOM για να συζητήσουμε για το πώς μπορούμε να είμαστε ευγνώμονες κατά τη μεγάλη αυτή πρόκληση και για να βρούμε δράσεις με προσωπικό νόημα.

Επίσης, ακολουθήστε τη σελίδα μας στο Facebook για συνεχείς ενημερώσεις και βοηθητικά εργαλεία.

Γεωργία Φράγκου

Κένρο Φοιτητικής Ανάπτυξης