Διάλεξη Σόλωνα Κασίνη

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία η διάλεξη του κ. Σόλωνα Κασίνη σε φοιτητές του προγράμματος στη Διοίκηση και φοιτητές του Τμήματος Χημικής Μηχανικής του ΤΕ.ΠΑ.Κ.

Ιδιαίτερα ενδιαφέρουσα ήταν η περιγραφή των προοπτικών που διανοίγονται για απασχόληση στους τομείς της ενέργειας στην ΕΕ και στην Κύπρο.

Στους πιο κάτω συνδέσμους μπορείτε να ενημερωθείτε για εκπαιδευτικά προγράμματα που προσφέρονται στον τομέα των υδρογονανθράκων και να εξερευνήσετε το προφίλ απασχόλησης που σας ταιριάζει στους ευρύτερους τομείς της ενέργειας:

Διάλεξη Σόλωνα Κασίνη

Όταν μια ιδέα δημιουργεί αξία...προτάσεις για νέους επιχειρηματίες

Απονομή Βραβείων Ψηλότερης Επίδοσης στο Πρόγραμμα στη Διοίκηση