Όταν μια ιδέα δημιουργεί αξία...προτάσεις για νέους επιχειρηματίες

Φοιτητές στο Πρόγραμμα στη Διοίκηση είχαν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν τη διάλεξη του Αργύρη Αργυρού, ενός νέου επιχειρηματία, συνιδρυτή των νεοφυών εταιριών AtYourService και Foody, ο οποίος ανέλυσε τα στάδια μέσα από τα οποία οι ιδέες ενός επιχειρηματία μπορούν να οδηγήσουν σε αξία. Οι φοιτητές είχαν επίσης την ευκαιρία να ανταλλάξουν απόψεις για τις δικές τους ιδέες και να λάβουν συμβουλές για την επιτυχή υλοποίησή τους.

Διάλεξη Σόλωνα Κασίνη

Όταν μια ιδέα δημιουργεί αξία...προτάσεις για νέους επιχειρηματίες