Πρόγραμμα τελικών εξετάσεων Φθινοπωρινού Εξαμήνου 2021-22

Σπουδές Φοιτητικά Νέα

Η Υπηρεσία Σπουδών και Φοιτητικής Ευημερίας ενημερώνει πως το πρόγραμμα των τελικών εξετάσεων για το Φθινοπωρινό Eξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2021/2022 (οι οποίες με απόφαση της Συγκλήτου του Πανεπιστημίου θα διεξαχθούν με φυσική παρουσία για όλους τους φοιτητές) έχει αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Πανεπιστημίου.

Πατήστε εδώ για το πρόγραμμα.

Για οποιεσδήποτε πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο Κέντρο Εξυπηρέτησης και Πληροφόρησης (kep@cut.ac.cy) ή στο Γραφείο Σπουδών (studies@cut.ac.cy).

Για τη διαδικασία ελέγχου safe pass κατά την προσέλευση στις εξετάσεις θα εκδοθεί χωριστή ανακοίνωση την επόμενη βδομάδα.

Απόφαση Συγκλήτου για Εαρινό Εξάμηνο 2021-22

Πρόγραμμα εγγραφών Εαρινού Εξαμήνου 2021-22

Θέσεις για παρακολούθηση μαθημάτων με περιστασιακή φοίτηση, Εαρινό Εξάμηνο 2021-22

Πατήστε εδώ για το πρόγραμμα.