Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε στην ΥΕΠΔ η εκδήλωση με τίτλο «γιορτινή ιδεοθύελλα»

Η Υπηρεσία Επικοινωνίας, Προώθησης και Διεθνοποίησης (ΥΕΠΔ) του ΤΕΠΑΚ πραγματοποίησε με επιτυχία την Πέμπτη, 14 Δεκεμβρίου, στα γραφεία της, εκδήλωση με τίτλο «γιορτινή ιδεοθύελλα».

Η εκδήλωση, στην οποία συμμετείχαν μέλη της πανεπιστημιακής μας κοινότητας, είχε ως στόχο της τη συζήτηση και κατάθεση ιδεών για τους εορτασμούς των 20χρονων του ΤΕΠΑΚ αλλά και για άλλα θέματα που εμπίπτουν στον ρόλο και την αποστολή της ΥΕΠΔ.

Οι συμμετέχοντες/ουσες είχαν, επίσης, την ευκαιρία να απολαύσουν διάφορα εδέσματα που προσέφεραν οι εργαζόμενοι της Υπηρεσίας καθώς και χριστουγεννιάτικα τραγούδια από τους/τις μαθητές/τριες του Γυμνασίου Αγίας Φύλας.

Η ΥΕΠΔ εκφράζει τις ευχαριστίες της προς όσες και όσους παρευρέθηκαν στην εκδήλωση και κατέθεσαν τις απόψεις τους.