ΤΕΠΑΚ/Εκδήλωση: «Building a career with EY Cyprus»

Νέα-Ανακοινώσεις Φοιτητικά Νέα

Εκδήλωση με τίτλο «Building a career with EY Cyprus» διοργανώνει η Σχολή Διοίκησης και Οικονομίας και το Τμήμα Χρηματοοικονομικής, Λογιστικής και Διοικητικής Επιστήμης του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου (ΤΕΠΑΚ).

Η εκδήλωση έχει σκοπό να παρουσιάσει στους φοιτητές και απόφοιτους του ΤΕΠΑΚ τις ευκαιρίες εργοδότησης και τα προγράμματα πρακτικής άσκησης και εκπαίδευσης που προσφέρει η EY Κύπρου.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη, 23 Νοεμβρίου και ώρα 16:00-17:00, στην Αίθουσα 2 του κτηρίου «Τάσσος Παπαδόπουλος». Εκπρόσωποι της EY Κύπρου θα βρίσκονται στην Αίθουσα 1 του κτηρίου «Δράκος», μεταξύ 17:00-18:00, για όσους φοιτητές επιθυμούν να συζητήσουν μαζί τους.

Μπορείτε να το βρείτε ενημερωτικό υλικό σχετικό με τις ευκαιρίες εργοδότησης πατώντας στους ακόλουθους συνδέσμους:

Graduate Training Scheme (ACCA, CFA, ACA) - Strategy and Transactions (ey.com)

5 month internship program (ey.com)

EY Trainee scheme (ACA / ACCA / CFA) 2023 - 2024

Εκδήλωση για τον ίδιο σκοπό πραγματοποιήθηκε και στις 28 Σεπτεμβρίου 2022 με παρουσίαση από την  Baker Tilly και στις 19 Οκτωβρίου 2022 με παρουσίαση από την PwC.