Εργαστήριο: Εξερευνώντας τη Δημιουργικότητα - εκφράζοντας τον εσωτερικό κόσμο

Φοιτητικά Νέα Συμβουλευτική

Στο πλαίσιο των δράσεων του EUt+, το Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξης σας προσκαλεί σε ένα καινοτόμο εργαστήριο, «Εξερευνώντας τη δημιουργικότητα- εκφράζοντας τον εσωτερικό κόσμο» σε συνεργασία με το Τμήμα Καλών Τεχνών, το Blind Date Arts Lab, το Green@Cut, και τον Περιβαλλοντικό Όμιλο.

Ελάτε σε μια δραστηριότητα έκφρασης όπου μπορείτε να εξερευνήσετε την δημιουργικότητά σας μέσα από τη χρήση ανακυκλώσιμων υλικών και μοιραστείτε την προσωπική σας ιστορία. Μια δράση χωρίς κανόνες, πέραν του σεβασμού για το άλλο άτομο και τη δημιουργία του. Χρησιμοποίησε ένα κασόνι και περίγραψε ένα συναίσθημα, μια σκέψη, ένα όνειρο.

Η πιο πάνω εκδήλωση πραγματοποιείται στα πλαίσια του EUt+ Limassol Week.

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε με το Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξης: @counseling@cut.ac.cy  ή 25002411

Πότε; Τετάρτη 12 Οκτωβρίου, 5:00 μ.μ -7:00μ.μ

Που; Προαύλιο κτηρίου Ανδρέας Θεμιστοκλέους, Λεμεσός