Σεμινάριο για θέματα φύλου

Φοιτητικά Νέα Νέα-Ανακοινώσεις Συμβουλευτική

Tο Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξης του ΤΕΠΑΚ σε συνεργασία με το Μεσογειακό Ινστιτούτο Μελετών Κοινωνικού Φύλου δύναται να προσφέρει ένα σεμινάριο σχετικά με τα ζητήματα του φύλου. Αυτό το ερωτηματολόγιο έχει ως σκοπό να κατανοήσει καλύτερα τις ανάγκες σας, ώστε να προσαρμοστεί ανάλογα το περιεχόμενο του σεμιναρίου.

Το ερωτηματολόγιο έχει διάρκεια 5 λεπτά και για να το συμπληρώσετε Πατήστε εδώ/Click here

Για όποια απορία επικοινωνήστε προσωπικά με το 25002411, τηλέφωνο της Λειτουργού του Κέντρου Φοιτητικής Ανάπτυξης

Η πιο πάνω συνεργασία υποστηρίζεται από το έργο Gender-SMART (Ηorison 2020) το οποίο στοχεύει στoν μετασχηματισμό του ΤΕΠΑΚ σε ένα πιο φιλικό από πλευράς φύλου ακαδημαϊκό και ερευνητικό ίδρυμα.