Πρόγραμμα τελικών εξετάσεων εαρινού εξαμήνου ακ. έτους 2020-21

Φοιτητικά Νέα Σπουδές

Η Υπηρεσία Σπουδών και Φοιτητικής Ευημερίας ενημερώνει πως το πρόγραμμα των τελικών εξετάσεων για το Eαρινό Eξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2020/2021 (οι οποίες με απόφαση της Συγκλήτου του Πανεπιστημίου θα διεξαχθούν εξ αποστάσεως), έχει αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Πανεπιστημίου.

Πατήστε εδώ για το πρόγραμμα.

Για οποιεσδήποτε πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο Κέντρο Εξυπηρέτησης και Πληροφόρησης (kep@cut.ac.cy) ή στο Γραφείο Σπουδών (studies@cut.ac.cy).

Με την ευκαιρία αυτή, η ΥΣΦΕ εύχεται στην ακαδημαϊκή και φοιτητική κοινότητα ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ και καλή δύναμη/καλές επιτυχίες στην επικείμενη εξεταστική περίοδο.