ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ | Ραδιόφωνο κανείς;

Το Cut-Radio, το ραδιόφωνο της Κοινότητας του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου, στην προσπάθειά του να δημιουργήσει ένα πλούσιο και πολυποίκιλο πρόγραμμα, φτιαγμένο από την Κοινότητα για την Κοινότητα, καλεί τους επίδοξους ραδιοφωνικούς παραγωγούς να εκδηλώσουν το ενδιαφέρον τους για τη διεξαγωγή εκπομπής.

Εάν θέλεις (ή υποψιάζεσαι ότι θα ήθελες) να συμμετέχεις στην προσπάθεια αυτή, δεν έχεις παρά να συμπληρώσεις την αίτηση

Περισσότερες πληροφορίες στην ιστοσελίδα του σταθμού  www.cut.ac.cy/cut-radio και στο facebook/CutRadio952.

Yποβολή αιτήσεων μέχρι την Παρασκευή, 5 Φεβρουαρίου.

Πρύτανης ΤΕΠΑΚ: «Σήμερα παρουσιάζουμε το μεγαλύτερο αναπτυξιακό έργο από την ίδρυση του Πανεπιστημίου μας»

Το ΤΕΠΑΚ συμμετέχει σε ερευνητικό έργο για την ανάπτυξη προγράμματος Διαπολιτισμικής Ρομποτικής Νοσηλευτικής

Κυκλοφόρησε το ενημερωτικό έντυπο «Πληροφορίες για υποψήφιους προπτυχιακούς φοιτητές 2021/2022»

Yποβολή αιτήσεων μέχρι την Παρασκευή, 5 Φεβρουαρίου.