Ωράριο λειτουργίας Γυμναστηρίου και νέα αεροβικά τμήματα (2020-21)

Αθλητισμός Φοιτητικά Νέα

Αγαπητά μέλη της Πανεπιστημιακής Κοινότητας,

Εκ μέρους του Αθλητικού Τμήματος σας καλωσορίζουμε με τη σειρά μας πίσω στις δράσεις του Πανεπιστημίου μας και σας ευχόμαστε μια Ακαδημαϊκή χρονιά γεμάτη επιτυχίες, νέες εμπειρίες και γνώσεις, μα πάνω από όλα Υγεία

Με αυτό το μήνυμα επικοινωνούμε μαζί σας έτσι ώστε να σας κοινοποιήσουμε τόσο το ωράριο λειτουργίας του Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου, όσο και το πρόγραμμα των Αεροβικών προγραμμάτων.

Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο

Κάνε εγγραφή εδώ

Για την χρήση του Γυμναστηρίου χρειάζεται έγκαιρη κράτηση θέσης με βάση τις ώρες και τα διαμορφωμένα γκρουπ  (τηλέφωνο κρατήσεων 25 00 22 21). Η προσκόμιση της Πανεπιστημιακής ταυτότητας είναι υποχρεωτική.

Το κάθε γκρουπ θα έχει διάρκεια 75’ ενώ ανάμεσα στα γκρουπ θα υπάρχει 15’ κενό για να γίνεται η απαραίτητη απολύμανση.

Η απολύμανση χεριών κατά την είσοδο στο Γυμναστήριο, καθώς η χρήση ατομικής πετσέτας είναι υποχρεωτική κατά τη διάρκεια εκγύμνασής σας.

Άτομα χωρίς χρήση πετσέτας και χωρίς προ κράτηση θέσης δεν θα τους επιτρέπεται η είσοδος στο Γυμναστήριο.

Μέγιστος αριθμός αθλουμένων ανά γκρουπ 10 άτομα

Ωράρια Γυμναστηρίου:

• 08:15-9:30
  • 09:45-11:00
  • 11:15- 12:30
  • 12:45 14:00

14:00-14:45     (Κλειστό για γενική απολύμανση)

• 15:00-16:15
  • 16:30-17:45
  • 18:00-19:15
  • 19:30-20:45

Αεροβικά προγράμματα

Κάνε εγγραφή εδώ.

Για τη φυσική σας παρουσία στην αίθουσα αεροβικών προγραμμάτων θα πρέπει να γίνεται προ κράτηση θέσης.

Μέγιστος αριθμός ατόμων ανά πρόγραμμα, τα 10 άτομα.

Όλα μας τα αεροβικά προγράμματα θα προβάλλονται και μπορείτε να τα παρακολουθήσετε ζωντανά στο διαδικτυακό κανάλι μας στο YouTube CUT Sports Office

Η απολύμανση των χεριών κατά την είσοδο στην αίθουσα αεροβικής, η  χρήση ατομικής πετσέτας είναι υποχρεωτική κατά τη διάρκεια εκγύμνασής σας.

Άτομα χωρίς χρήση πετσέτας και χωρίς προ κράτηση θέσης δεν θα τους επιτρέπεται η είσοδος στην αίθουσα αεροβικής.

Αθλητικό Τμήμα ΤΠΚ