Αφορά φοιτητές που διαμένουν στις Εστίες

Φοιτητικά Νέα Στέγαση

Αγαπητοί Φοιτητές/ ένοικοι των Φοιτητικών Εστιών,

Με το μήνυμα αυτό συστήνουμε έντονα στους φοιτητές-ενοίκους εστιών που έχουν τη μόνιμη διαμονή τους στην Κύπρο, όπως άμεσα (από σήμερα και το αργότερο μέχρι αύριο) και για όσο διάστημα δεν θα διεξάγονται μαθήματα με φυσική παρουσία αποχωρήσουν από τις εστίες και επιλέξουν να διαμείνουν στα σπίτια τους.

Με τον τρόπο αυτό θα έχουν καλύτερη υποστήριξη αν χρειαστεί.

Παρακαλούμε όπως μέχρι αύριο κάθε φοιτητής ένοικος ενημερώσει για την απόφαση του, συμπληρώνοντας τη φόρμα (πατήστε εδώ)

Για οποιεσδήποτε απορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε με το Γραφείο Στέγασης, στο housing@cut.ac.cy και τηλ. 25 002412.