Παγκόσμια Ημέρα Ψυχικής Υγείας, 10 Οκτωβρίου 2019

Το Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξης της Υπηρεσίας Σπουδών και Φοιτητικής Μέριμνας του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου εν όψει της Παγκόσμιας Ημέρας Ψυχικής Υγείας στις 10 Οκτωβρίου 2019 θα:

• Ενημερώνει τους φοιτητές και την ακαδημαϊκή κοινότητα για τις παρεχόμενες υπηρεσίες.
  • Πληροφορεί για θέματα τα οποία άπτονται της ψυχικής υγείας.
  • ∆ώσει τη δυνατότητα για συμπλήρωση σύντομων ψυχομετρικών εργαλείων και για άμεση ανατροφοδότησή για τα αποτελέσματα.

Προαύλιος Χώρος Κτηρίου Ανδρέας Θεμιστοκλέους Οδός Αθηνών ώρα 10:00 π.μ. - 12:00 μ.μ

Κτήριο Τάσσος Παπαδόπουλος Θέμιδος και Ιφιγενείας γωνία ώρα 3:30 μ.μ. - 5:30 μ.μ.

Θα ακολουθήσει προβολή ταινίας σχετική με θέμα τη ψυχική υγεία στην Αίθουσα 3 (1ος όροφος), Κτήριο Τάσσος Παπαδόπουλος και ώρα 6:00 μ.μ.

Ανοικτή προς το κοινό.

Πατήστε εδώ για την Πρόσκληση