Διευκολύνσεις και Υπηρεσίες από το Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξης, Φθινοπωρινό 2019-20

Φοιτητικά Νέα Συμβουλευτική

Το Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξης της Υπηρεσίας Σπουδών και Φοιτητικής Μέριμνας ανακοινώνει ότι όσοι φοιτητές παρουσιάζουν σοβαρό ιατρικό πρόβλημα ή μαθησιακές δυσκολίες, μπορούν να επικοινωνήσουν με το Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξης στο τηλέφωνο 25 002380 για σχεδιασμό προγράμματος εξατομικευμένης στήριξης μέχρι την Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου 2019.

Φοιτητές οι οποίοι υποψιάζονται ότι πιθανό να παρουσιάζουν συμπτώματα μαθησιακών δυσκολιών μπορούν να διευθετήσουν συνάντηση για προ-συμπτωματικό έλεγχο και αξιολόγηση.

Πατήστε εδώ για αναλυτικές πληροφορίες αναφορικά με τις πολιτικές στήριξης.