Η Google έρχεται στο ΤΕΠΑΚ

Το Ερευνητικό Κέντρο Κοινωνικής Πληροφορικήςτου Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου, καλωσορίζει την Katie Tzanidou, User Experience (UX) Research Manager της Google UK. H κυρία Tzanidou επισκέπτεται το ΤΕΠΑΚ στο πλαίσιο του επιχορηγημένου από την Ευρωπαϊκή Ένωση ερευνητικού προγράμματος Network for Social Computing Research (NOTRE).

Στην εκδήλωση που διοργανώνει το Κέντρο, η κυρία Tzanidou θα παρουσιάσει το έργο της στην Google και θα ακολουθήσει συζήτηση με τον Συντονιστή του προγράμματος Καθηγητή Παναγιώτη Ζαφείρη.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στις 20 Ιουλίου, στις 19.00, στο Ριάλτο.

Περιορισμένος αριθμός εισιτηρίων. Είσοδος δωρεάν. Απαραίτητη εγγραφή μέσω eventbrite: https://www.eventbrite.com/e/user-experience-ux-at-google-tickets-34904538414