Έναρξη δωρεάν σίτισης από Ι.Μ. Λεμεσού (2018-19)

Φοιτητική Ζωή Στήριξη Φοιτητών Φοιτητικά Νέα

Η προσφορά σίτισης από την Ι.Μ. Λεμεσού (στο Αρχονταρίκι) αρχίζει την Δευτέρα 24 Σεπτεμβρίου 2018.  Πατήστε εδώ για τον κατάλογο δικαιούχων φοιτητών.

Οι δικαιούχοι φοιτητές μπορούν να προσέρχονται στο «Αρχονταρίκι» μεταξύ των ωρών 12:30-16:00,  από Δευτέρα μέχρι και Παρασκευή, σύμφωνα με τις ημέρες που έχουν δηλώσει. Το γεύμα το παραλαμβάνουν σε μορφή take – away. Μπορούν εάν το επιθυμούν να γευματίσουν στο «Αρχονταρίκι».

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με το Γραφείο Φοιτητικής Ζωής, τηλ. 25002415 ή με ηλεκτρονικό μήνυμα στο elias.vasiliou@cut.ac.cy