Επέκταση διαμονής ενοίκων εστιών τους καλοκαιρινούς μήνες

Στέγαση Φοιτητικά Νέα

Όσοι φοιτητές-ένοικοι διαμερισμάτων που διαχειρίζεται το Πανεπιστήμιο (Εστίες) ενδιαφέρονται να επεκτείνουν τη διαμονή τους κατά το μήνα Ιούλιο και/ή Αύγουστο 2018, καλούνται όπως αποστείλουν μήνυμα ενδιαφέροντος στο housing@cut.ac.cy, το αργότερο μέχρι την Πέμπτη 19 Απριλίου 2018.

Το μήνυμα θα πρέπει να περιλαμβάνει απαραίτητα τα πιο κάτω στοιχεία:

• Ονοματεπώνυμο Φοιτητή/ Ενοίκου
  • Κτίριο και Διαμέρισμα Φοιτητή/ Ενοίκου κατά το 2017-18
  • Δήλωση μήνα/ μηνών για τον οποίο/ούς ζητείται η επέκταση συμβολαίου, επιλέγοντας ένα από τα παρακάτω : α) Ιούλιος ή β) Ιούλιος και Αύγουστος.

Το Γραφείο Στέγασης θα απαντήσει σε όλους τους αιτητές αναφορικά με την έκβαση της αίτησης τους, λαμβάνοντας υπόψη και τα αιτήματα του Προγράμματος Θερινής Διαμονής, το συντομότερο δυνατό.

Για οτιδήποτε επιπλέον μπορείτε να επικοινωνείτε με τα τηλέφωνα 25002534, 25002412.