Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 6.4.2024 μέχρι 9.4.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

6.4.2024

ΤΕΠΑΚ: ‘Εκθεση φωτογραφίας με τίτλο “Γιώργος Λανίτης: Εικόνες μιας ζωής”(limassolotoday)

ΤΕΠΑΚ: Συνέδριο για την Τηλεπισκόπηση και τη Γεωπληροφορική του Περιβάλλοντος στην Πάφο(otaxidromos)

Εγκαίνια έργων στην Λάρνακα από τον ΠτΔ Νίκο Χριστοδουλίδη(larnakaonline)

ΠτΔ: Η μεταρρύθμιση της ΤΑ ένα «μεγάλο στοίχημα» που πρέπει να κερδίσουμε(larnakaonline)

ΤΕΠΑΚ: ‘Εκθεση φωτογραφίας με τίτλο “Γιώργος Λανίτης: Εικόνες μιας ζωής”(limassoltoday)

ΠτΔ: Ελληνικά πανεπιστημία έδειξαν ενδιαφέρον να δραστηριοποιηθούν στη Λάρνακα(alphanews)

Στο πλευρό των Φοιτητών και Φοιτητριών του ΤΕΠΑΚ το Ίδρυμα LET’S HELP(limassoltoday)

7.4.2024

Στο πλευρό των φοιτητών/τριών του ΤΕΠΑΚ το Ίδρυμα Let’s Help(paideianews)

TEΠΑΚ: ΟΛΑ όσα πρέπει να γνωρίζεις για τα μεταπτυχιακά του προγράμματα(limassoltoday)

22nd CFDIFF – The eagerly anticipated festival kicks off with a bang, courtesy of Lia Haraki(limassoltoday)

22ο Διεθνές Φεστιβάλ Κινηματογραφικές Μέρες Κύπρος 2024 12 – 20 Απριλίου 2024(musicnetcy)

8.4.2024

Σημαντικό συνέδριο στην Πάφο(pafoslive)

Πολιτιστική Ατζέντα - Δευτέρα 8 Απριλίου(ant1live)

Στο χάρτη υπηρεσιών διαστήματος η Κύπρος(pafoslive)

Εγκατάσταση κεραίας λήψης δορυφορικών δεδομένων στην Κύπρο τον Οκτώβριο του 2025(cyprustimes)

Υλοποίηση προϋπολογισμού: στο 13% τα έσοδα και 9% οι δαπάνες(larnakaonline)

Στο 13% τα έσοδα και στο 9% οι δαπάνες για τον προϋπολογισμό το πρώτο δίμηνο ’24(nomisma)

Υλοποίηση προϋπολογισμού: Στο 13% τα έσοδα και 9% οι δαπάνες το πρώτο δίμηνο(inbusinessnews)

Στο 13% τα έσοδα του κρατικού προϋπολογισμού και 9% οι δαπάνες το πρώτο δίμηνο του 2024(reporter)

Με συμμετοχή μεγάλων οργανισμών διαστήματος πραγματοποιείται συνέδριο στην Πάφο(cnaorgcy)

9.4.2024

Συμμετοχή μεγάλων οργανισμών διαστήματος σε συνέδριο στην Πάφο(sigmalive)

Cyprus Forum Cities Comes to Limassol in April(fastforward)

Ολοκληρώνεται το συνέδριο(pafoslive)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 6.4.2024 μέχρι 9.4.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

6.4.2024

Εγκαίνια έργων στην Λάρνακα από τον ΠτΔ Νίκο Χριστοδουλίδη(larnakaonline)

7.4.2024

Στο πλευρό των φοιτητών/τριών του ΤΕΠΑΚ το Ίδρυμα Let’s Help(paideianews)

8.4.2024

Σημαντικό συνέδριο στην Πάφο(pafoslive)

Πολιτιστική Ατζέντα - Δευτέρα 8 Απριλίου(ant1live)

Στο χάρτη υπηρεσιών διαστήματος η Κύπρος(pafoslive)

Υλοποίηση προϋπολογισμού: στο 13% τα έσοδα και 9% οι δαπάνες(larnakaonline)

9.4.2024

Συμμετοχή μεγάλων οργανισμών διαστήματος σε συνέδριο στην Πάφο(sigmalive)

Cyprus Forum Cities Comes to Limassol in April(fastforward)

Ολοκληρώνεται το συνέδριο(pafoslive)