Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 24.2.2024 μέχρι 26.2.2024

Διαδικτυακός Τύπος

24.2.2024

Διαμαρτυρία στο ΤΕΠΑΚ(politis)

Διαψεύδει τα περί περικοπών στα δημόσια Πανεπιστήμια το ΥΠΑΝ(alphanews)

ΤΕΠΑΚ/Κέντρο Αριστείας ΕΡΑΤΟΣΘΕΝΗΣ: Εξασφάλιση νέου ευρωπαϊκού καινοτόμου έργου για την προστασία Αρχαιολογικών Χώρων μέσω δορυφορικών δεδομένων(stockwatch)

Αναβρασμός στο ΤΕΠΑΚ για αποκοπές και έλεγχο του προϋπολογισμού από ΥΠΑΝ(offsite)

[CYPRUS MAIL] Η απεργία θα πλήξει την Tepak...(forumcy)

Empathy for Nature: Δύο νέες εκδόσεις για τις τέχνες, την ενσυναίσθηση και τη βιωσιμότητα(philenews)

Κέντρο Αριστείας ΕΡΑΤΟΣΘΕΝΗΣ: Μέσω δορυφόρου θα παρακολουθεί αρχαιολογικούς χώρους(limassoltoday)

Αντιδράσεων συνέχεια για τον Προϋπολογισμό του ΤΕΠΑΚ – Εκδήλωση διαμαρτυρίας(eurokerdos)

Υπουργός Παιδείας για ΤΕΠΑΚ: Η λύση δεν είναι τα απεργιακά μέτρα(politis)

ΣΑΠ-ΤΕΠΑΚ: Καταστρατήγηση της διοικητικής αυτονομίας και οικονομικός στραγγαλισμός του Πανεπιστημίου(strategist)

Σε εκδήλωση διαμαρτυρίας κατήλθαν φοιτητές και ακαδημαϊκοί του ΤΕΠΑΚ(dialogos)

Η τοποθέτηση της Μιχαηλίδου για την απεργία στο ΤΕΠΑΚ-«Η λύση δεν είναι τα απεργιακά μέτρα»(reporter)

Άνοιξε η αυλαία του 1ου Διεθνούς Φεστιβάλ Φοιτητικών Ταινιών Yeast στη Λεμεσό(politis)

Η πολιτιστική ατζέντα του Σαββατοκύριακου(parathyropoliti)

[PIO] Δηλώσεις της Υπουργού Παιδείας, Αθλητισμού και Νεολαίας για θέματα της επικαιρότητας(forumcy)

ΣΑΠ-ΤΕΠΑΚ: Καταστρατήγηση διοικητικής αυτονομίας και οικονομικός στραγγαλισμός του Πανεπιστημίου(paideianews)

25.2.2024

Διαμαρτυρία στο ΤΕΠΑΚ(politis)

Τέλος η περίοδος χάριτος(politis)

Αδυναμίες και προοπτικές για τα δημόσια και ιδιωτικά πανεπιστήμια(dialogos)

Η εικόνα του Προέδρου μετά την απομάκρυνση των ψηφοφόρων από την κάλπη: Άλλο εξαγγέλλω κι άλλο κυβερνώ(politis)

26.2.2024

ARGUS: Eξ’ αποστάσεως παρακολούθηση χώρων πολιτιστικής κληρονομιάς(philenews)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 24.2.2024 μέχρι 26.2.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

24.2.2024

Διαμαρτυρία στο ΤΕΠΑΚ(politis)

Διαψεύδει τα περί περικοπών στα δημόσια Πανεπιστήμια το ΥΠΑΝ(alphanews)

[CYPRUS MAIL] Η απεργία θα πλήξει την Tepak...(forumcy)

Υπουργός Παιδείας για ΤΕΠΑΚ: Η λύση δεν είναι τα απεργιακά μέτρα(politis)

Σε εκδήλωση διαμαρτυρίας κατήλθαν φοιτητές και ακαδημαϊκοί του ΤΕΠΑΚ(dialogos)

Η πολιτιστική ατζέντα του Σαββατοκύριακου(parathyropoliti)

25.2.2024

Διαμαρτυρία στο ΤΕΠΑΚ(politis)

Τέλος η περίοδος χάριτος(politis)

Αδυναμίες και προοπτικές για τα δημόσια και ιδιωτικά πανεπιστήμια(dialogos)

26.2.2024

ARGUS: Eξ’ αποστάσεως παρακολούθηση χώρων πολιτιστικής κληρονομιάς(philenews)