Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 19 - 20.10.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

19.10.2023

ΤΕΠΑΚ και Ένωση Εκτοπισμένων Κοινοτήτων Αμμοχώστου υπογράφουν Πρωτόκολλο Συνεργασίας (paideianews)

Επιστρέφει η Διεθνής Έκθεση Βιβλίου Λεμεσού (tothemaonline)

Κουμής: Τεχνολογία-πολιτιστική κληρονομιά ο δρόμος προς βιώσιμο τουρισμό (inbusinessnews)

ΤΕΠΑΚ και Ένωση Εκτοπισμένων Κοινοτήτων Αμμοχώστου υπογράφουν Πρωτόκολλο Συνεργασίας (stockwatch)

Επιστρέφει η Διεθνής Έκθεση Βιβλίου Λεμεσού (parathyropolitis)

6+1 φεστιβάλ που θα απολαύσουμε το σαββατοκυρίακο (avantgrade)

To ΤΕΠΑΚ συμμετέχει στη διεθνή εκστρατεία ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης για την Αναπτυξιακή Γλωσσική Διαταραχή (stokwatch)

Συμμετοχή ΤΕΠΑΚ στη διεθνή εκστρατεία ενημέρωσης και για την Αναπτυξιακή Γλωσσική Διαταραχή (limassoltoday)

Αισθητική αναβάθμιση στο Φυτίδειο αθλητικό κέντρο επέφερε το φεστιβάλ Revive (kanali6)

Διήμερο συνέδριο με θέμα «Προγράμματα φιλαναγνωσίας σε σχολικές μονάδες και βιβλιοθήκες» (paideianews)

To ΤΕΠΑΚ στη διεθνή εκστρατεία ενημέρωσης, ευαισθητοποίησης για την Αναπτυξιακή Γλωσσική Διαταραχή (paideianews)

Συνάντηση Αποστόλου με Πρύτανη του ΤΕ.ΠΑ.Κ. – Τα επόμενα βήματα για την Πανεπιστημιακή Σχολή στη Λάρνακα (larnakaonline)

20.10.2023

Συμμετοχή ΤΕΠΑΚ στη διεθνή εκστρατεία ενημέρωσης και για την Αναπτυξιακή Γλωσσική Διαταραχή (cyprusnews)

The Future is Already Present: Συμμετοχική καλλιτεχνική παρέμβαση στον Άγιο Ιωάννη Πιτσιλιάς (philenews)

Σε ρυθμούς Πρυτανικών Εκλογών το ΤΕΠΑΚ (offsites)

Τα κυπριακά πανεπιστήμια που προτιμούν οι εργοδότες (stockwatch)

ΤΕΠΑΚ/Φωτογραφική Έκθεση: “Φωτογραφικά αποτυπώματα - Φωτογραφικές Μνήμες της Ιστορίας του Τουρισμού στην Κύπρο: 1878-1974”(stockwatch)

Ανώτατο: Επικυρώθηκε η καταδίκη του δικηγόρου Παναγιώτη Κλεοβούλου για τα επεισόδια στο ΤΕΠΑΚ – Μειώθηκε σε 6 μήνες η ποινή (philenews)

ΤΕΠΑΚ: Φωτογραφικά αποτυπώματα. Φωτογραφικές Μνήμες της Ιστορίας του Τουρισμού στην Κύπρο: 1878-1974 (paideianews)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 19 - 20.10.2023

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

19.10.2023

Επιστρέφει η Διεθνής Έκθεση Βιβλίου Λεμεσού (tothemaonline)

Επιστρέφει η Διεθνής Έκθεση Βιβλίου Λεμεσού (parathyropolitis)

6+1 φεστιβάλ που θα απολαύσουμε το σαββατοκυρίακο (avantgrade)

20.10.2023

Σε ρυθμούς Πρυτανικών Εκλογών το ΤΕΠΑΚ (offsites)

Τα κυπριακά πανεπιστήμια που προτιμούν οι εργοδότες (stockwatch)