Ημερίδα Ενημέρωσης Erasmus± (Συνέντευξη Μαρίνου Παύλου λειτουργού ΟΝΕΚ)

Τη Δευτέρα 3 Δεκεμβρίου η Ευγενία Καγιά στην εκπομπή "Πολιτιστικές Διαδρομές" φιλοξένησε στο στούντιο του Cut-Radio 95,2 τον κ. Μαρίνο Παύλου, λειτουργό του Erasmus± του Οργανισμού Νεολαίας Κύπρου (ONEK). Ο κ. Παύλου ενημέρωσε τους ακροατές για την προσεχή Ημερίδα του Erasmus±, η οποία συνδιοργανώνεται με το ΙΔΕΠ Διά Βίου Μάθηση και θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 5 Δεκεμβρίου στο Συνεδριακό Κέντρο Φιλοξενία στη Λευκωσία. Επίσης, αναφέρθηκε και στις διάφορες δράσεις του Erasmus± και του ONEK.

Για να ακούσεις τη συνέντευξη πάτα πιο κάτω το κουμπί:

Συνέντευξη Κοσμήτορα Σχολής Επικοινωνίας & Μέσων Ενημέρωσης ΤΕΠΑΚ

"Cut Calls"

Ημερίδα Ενημέρωσης Erasmus± (Συνέντευξη Μαρίνου Παύλου λειτουργού ΟΝΕΚ)

Για να ακούσεις τη συνέντευξη πάτα πιο κάτω το κουμπί: