Βιωματικό εργαστήρι για έξυπνη μελέτη

Συμβουλευτική Σπουδές Φοιτητικά Νέα

Ένα νέο εξάμηνο ξεκίνησε. Μαθήματα, υποχρεώσεις, έγνοιες, ανησυχίες.

Μην κτυπάτε το κεφάλι σας στον τοίχο!!!

Ελάτε στο βιωματικό εργαστήριο του Κέντρου φοιτητικής Ανάπτυξης στις 5/02/2020, στις 5μμ, για να μελετάτε «έξυπνα».

Για δήλωση ενδιαφέροντος πατήστε εδω

Το εργαστήρι θα πραγματοποιηθεί στο Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξης, που βρίσκεται στο κτήριο Τάσσος Παπαδόπουλος, 1ος όροφος.

Για οποιεσδήποτε απορίες επικοινωνήστε μαζί μας.

Σας περιμένουμε!

Ready, set, write!

ΣΥΝΔΕΟΜΑΙ (ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ) 'ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ'

Παροχή διευκολύνσεων και φροντιστηριακής στήριξης σε φοιτητές, Φθινοπωρινό Εξάμηνο 2020-2021

Ένα νέο εξάμηνο ξεκίνησε. Μαθήματα, υποχρεώσεις, έγνοιες, ανησυχίες.

Μην κτυπάτε το κεφάλι σας στον τοίχο!!!

Για δήλωση ενδιαφέροντος πατήστε εδω

Για οποιεσδήποτε απορίες επικοινωνήστε μαζί μας.

Σας περιμένουμε!