Πρόγραμμα Yoga (νέο)

Φοιτητικά Νέα Αθλητισμός Φοιτητική Ζωή

Το πρόγραμμα αεροβικής εμπλουτίζεται με πρόγραμμα Yoga.

Από την Τρίτη 4 Μαρτίου, κάθε Τρίτη και Πέμπτη, ώρα 18:15-19:00, μέχρι τα τέλη Μαϊου 2019.

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλα τα μέλη της Πανεπιστημιακής Κοινότητας , όπως ισχύει και για τα υπόλοιπα ομαδικά προγράμματα.

Η αίτηση συμμετοχής είναι η ίδια η οποία ισχύει για το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο και τα ομαδικά προγράμματα. Για το προσωπικό του Πανεπιστημίου υπάρχει ετήσια χρέωση 20 ευρώ, που καλύπτει όλα τα προγράμματα αεροβικής και χρήση γυμναστηρίου.

Πρόσκληση ενδιαφέροντος από επιχειρήσεις (εκπτώσεις προς φοιτητές) / 2019-20

Παραχώρηση επιδόματος ενοικίου σε δικαιούχους (2019-20)

Διαθέσιμοι χώροι στάθμευσης στα κτίρια φοιτητικών εστιών (2019-20)

Το πρόγραμμα αεροβικής εμπλουτίζεται με πρόγραμμα Yoga.