Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 25.4.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

24.4.2024

Διαμαρτυρία φοιτητών ΤΕΠΑΚ για μεταφορά υποχρεωτικών μαθημάτων στην Πάφο(sigmalive)

Στην Πάφο οι φοιτητές της Σχολής Τουρισμού – Ίσως κάποιοι να αναγκαστούν να διακόψουν τη φοίτησή τους(dialogos)

ΤΕΠΑΚ: 1η Επιστημονική Ημερίδα Νοσηλευτικής Ψυχικής Υγείας Παιδιών και Εφήβων(paideianews)

Επίσκεψη Αντιπροσωπείας Ευρωπαϊκής Επιτροπής στο ΤΕΠΑΚ(stockwatch)

«Τρόικα» στο ΤΕΠΑΚ για δαπάνες προϋπολογισμού(stockwatch)

Το ΤΕΠΑΚ διοργανώνει εκδηλώσεις στο πλαίσιο της Παγκόσμιας Εβδομάδας Εμβολιασμού(ygeiawatch)

Το ΤΕΠΑΚ διοργανώνει εκδηλώσεις στο πλαίσιο της Παγκόσμιας Εβδομάδας Εμβολιασμού(paideianews)

ΤΕΠΑΚ: Αγώνας δρόμου για τον προϋπολογισμό του – Στην κόψη του ξυραφιού οι μισθοί(philenews)

Συνεργασία ΤΕΠΑΚ και Δήμου Γερμασόγειας για τη δημιουργία Πανεπιστημιακού Κέντρου Φροντίδας Μητρότητας(stockwatch)

Σε αναμονή για κατεπείγουσα εξέταση προϋπολογισμού ΤΕΠΑΚ η Βουλή(cnorgcy)

Χρ. Χριστοφίδης: Ευθεία επίθεση της κυβέρνησης στο ΤΕΠΑΚ(dialogos)

Σε αναμονή για κατεπείγουσα εξέταση προϋπολογισμού ΤΕΠΑΚ η Βουλή – «Πλήρωσε παράνομα το προσωπικό του»(cyprustimes)

Σε αναμονή για κατεπείγουσα εξέταση προϋπολογισμού ΤΕΠΑΚ η Βουλή(Kathimerini)

Η χαρά του Beach Volley… μοιράστηκε στα δύο!(sportfm)

Σε αναμονή για κατεπείγουσα εξέταση προϋπολογισμού ΤΕΠΑΚ η Βουλή(omegalive)

Σε αναμονή για κατεπείγουσα εξέταση προϋπολογισμού ΤΕΠΑΚ η Βουλή(sigmalive)

Σε «αναμμένα κάρβουνα» το ΤΕΠΑΚ για κατεπείγουσα εξέταση προϋπολογισμού(limassoltoday)

Η χαρά του Beach Volley… μοιράστηκε στα δύο!(kerkida)

Μάθε πότε θα γίνουν οι τελετές αποφοίτησης των κυπριακών πανεπιστημίων για το 2024!(studentlife)

Διαμαρτυρία φοιτητών ΤΕΠΑΚ αύριο έξω από την Πρυτανεία για την μετακίνησή τους στην Πάφο(philenews)

Πότε θα ολοκληρωθούν οι φοιτητικές εστίες στην Πάφο – Τι γίνεται με τα κτήρια του Αμερικανικού Πανεπιστημίου της Βηρυτού(cosmosnews)

25.4.2024

Δύο αμφίβια τροχοκαθίσματα τύπου “Mobi – Chair” στη παραλία Μακένζυ της Λάρνακας(cyprusreporter)

ΤΕΠΑΚ: Φοιτητές αντιδρούν σε μεταφορά τους στην Πάφο - Ποιοι επηρεάζονται(politis)

Ευθεία επίθεση της κυβέρνησης στο Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο – Στον «πάγο» το Πανεπιστήμιο και οι πληρωμές προς τους εργαζομένους(dialogos)

Ηλεκτρονική πλατφόρμα εκπαίδευσης για τον ακρωτηριασμό γυναικείων γεννητικών οργάνων(ygeiawatch)

Ευθεία επίθεση της κυβέρνησης στο ΤΕΠΑΚ(24h)

Ανακοινώνει 2 νέα έργα στην Πάφο η Aristo Developers(stockwatch)

ΤΕΠΑΚ: Ηλεκτρ. πλατφόρμα εκπαίδευσης επαγγελματιών πρώτης γραμμής για ακρωτηριασμό γυναικείων γεννητικών οργάνων(ygeianews)

Συνεργασία Τμήματος Νοσηλευτικής ΤΕΠΑΚ και της Β’ Πανεπιστημιακής Ψυχιατρικής Κλινικής του ΕΚΠΑ(ygeianews)

ΤΕΠΑΚ: Ηλεκτρ. πλατφόρμα εκπαίδευσης επαγγελματιών πρώτης γραμμής για ακρωτηριασμό γυναικείων γεννητικών οργάνων(paideianews)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 25.4.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

24.4.2024

Επίσκεψη Αντιπροσωπείας Ευρωπαϊκής Επιτροπής στο ΤΕΠΑΚ(stockwatch)

«Τρόικα» στο ΤΕΠΑΚ για δαπάνες προϋπολογισμού(stockwatch)

Σε αναμονή για κατεπείγουσα εξέταση προϋπολογισμού ΤΕΠΑΚ η Βουλή(cnorgcy)

Χρ. Χριστοφίδης: Ευθεία επίθεση της κυβέρνησης στο ΤΕΠΑΚ(dialogos)

Σε αναμονή για κατεπείγουσα εξέταση προϋπολογισμού ΤΕΠΑΚ η Βουλή(Kathimerini)

Η χαρά του Beach Volley… μοιράστηκε στα δύο!(sportfm)

Σε αναμονή για κατεπείγουσα εξέταση προϋπολογισμού ΤΕΠΑΚ η Βουλή(omegalive)

Σε αναμονή για κατεπείγουσα εξέταση προϋπολογισμού ΤΕΠΑΚ η Βουλή(sigmalive)

Η χαρά του Beach Volley… μοιράστηκε στα δύο!(kerkida)

25.4.2024

Ευθεία επίθεση της κυβέρνησης στο ΤΕΠΑΚ(24h)

Ανακοινώνει 2 νέα έργα στην Πάφο η Aristo Developers(stockwatch)