Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 16.4.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

15.4.2024

Συμμετοχή του Τμ. Νοσηλευτικής ΤΕΠΑΚ σε διεπιστημονική δραστηριότητα για ασφάλεια ασθενών(paideianews)

Δεκαεννιά γυναικοκτονίες σε τέσσερα χρόνια(nomisma)

Σ. Παύλου: 19 γυναικοκτονίες σε 4 έτη - Ανάγκη αποτελεσματικής παρέμβασης(sigmalive)

Δεκαεννιά γυναικοκτονίες τα τελευταία τέσσερα χρόνια-Τα χαρακτηριστικά των εγκλημάτων στην Κύπρο(reporter)

Δεκαεννιά γυναικοκτονίες στην Κύπρο μέσα σε τέσσερα χρόνια(citysigmalive)

Όχι μία αλλά 19 γυναικοκτονίες καταγράφηκαν στην Κύπρο μέσα σε 4 χρόνια - Απαιτείται αποτελεσματική παρέμβαση(politis)

Δεκαεννιά γυναικοκτονίες σε 4 έτη(Kathimerini)

22 γυναικοκτονίες στην Κύπρο σε πέντε χρόνια – 800 γυναίκες σε αυξημένο κίνδυνο να χάσουν τη ζωή τους(philenews)

Δεύτερο Cyprus Forum Cities: Προς μια βιώσιμη, πράσινη και έξυπνη πόλη του μέλλοντος(nomisma)

Tepak joins €2.8 million maritime research project(cyprusmail)

Ηράκλειτος – ΤΕΠΑΚ: 1 χρόνος Dancing Histor(y)ies!(stockwatch)

Διγλωσσία και νευροαναπτυξιακές διαταραχές(paideianews)

Δεκαεννιά γυναικοκτονίες σε 4 έτη - Ζητούν αποτελεσματική παρέμβαση(ygeiawatch)

Βραβεία Νεολαίας: Τιμήθηκαν νέοι και νέες που ξεχώρισαν, πρωτοπορούν και εμπνέουν!(studentlife)

2ο Cyprus Forum Cities(stockwatch)

16.4.2024

2ο Cyprus Forum Cities: Προς μια βιώσιμη, πράσινη και έξυπνη πόλη του μέλλοντος(boussiasnews)

«Ξεπλένουμε» τους ρύπους €1 εκατ. τη μέρα όμως τους αναπνέουμε (VID)(economytoday)

«Ξεπλένουμε» τους ρύπους €1 εκατ. τη μέρα όμως τους αναπνέουμε (VID)(24h)

ΤΕΠΑΚ/ FemPower: Σπάζοντας τη γυάλινη οροφή κατά την μετάβαση στην καθαρή ενέργεια(stokcwatch)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 16.4.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

15.4.2024

Δεκαεννιά γυναικοκτονίες σε τέσσερα χρόνια(nomisma)

Δεκαεννιά γυναικοκτονίες στην Κύπρο μέσα σε τέσσερα χρόνια(citysigmalive)

Δεκαεννιά γυναικοκτονίες σε 4 έτη(Kathimerini)

Tepak joins €2.8 million maritime research project(cyprusmail)

Ηράκλειτος – ΤΕΠΑΚ: 1 χρόνος Dancing Histor(y)ies!(stockwatch)

Διγλωσσία και νευροαναπτυξιακές διαταραχές(paideianews)

Δεκαεννιά γυναικοκτονίες σε 4 έτη - Ζητούν αποτελεσματική παρέμβαση(ygeiawatch)

2ο Cyprus Forum Cities(stockwatch)

16.4.2024

«Ξεπλένουμε» τους ρύπους €1 εκατ. τη μέρα όμως τους αναπνέουμε (VID)(24h)