Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 17.4.2024 μέχρι 18.4.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

17.4.2024

Επίσκεψη ερευνητριών από Riga Stradins University στο Τμήμα Νοσηλευτικής του ΤΕΠΑΚ(ygeianews)

Cyprus University of Technology: CUT Participates in new strategic research infrastructure project on maritime digitalisation (MGigi-I)(eocorgcy)

ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ-ΤΕΠΑΚ: 1 χρόνος DANCING HISTOR(Y)IES!(limassoltoday)

ΤΕΠΑΚ: Με επιτυχία διεξήχθη η εκδήλωση του Τμήματος Επικοινωνίας και Μάρκετινγκ για την Τεχνητή Νοημοσύνη(stockwatch)

TechIsland's Tanya Romanyukha shares marketing tips with university students(cbn)

ΤΕΠΑΚ: Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση για την Τεχνητή Νοημοσύνη(paideianews)

Τελετή λήξης και βράβευσης σε εορταστικό κλίμα στο 22ο Διεθνές Φεστιβάλ Κινηματογραφικές Μέρες Κύπρος 2024(dialogos)

Από συνταξιοδοτικά ταμεία οι μισθοί Μαρτίου στο ΤΕΠΑΚ(stockwatch)

Σπάζοντας τη γυάλινη οροφή κατά την μετάβαση στην καθαρή ενέργεια(limassoltoday)

2ο Cyprus Forum Cities: Προς μια βιώσιμη, πράσινη και έξυπνη πόλη του μέλλοντος(limassoltoday)

Νέες αντάρες για το ΤΕΠΑΚ – Διαφωνεί ο Οδυσσέας Μιχαηλίδης με τον προϋπολογισμό(ikypros)

22nd ‘Cyprus Film Days’ to close with Saturday awards event(cyprusmail)

Με περικοπές σε ενοίκια και φοιτητικά επιδόματα ο προϋπολογισμός ΤΕΠΑΚ-Αρχίζει έλεγχο το ΥΠΑΝ(reporter)

«Υπό πολύ πιεστικά χρονοδιαγράμματα η εξέταση προϋπολογισμού ΤΕΠΑΚ»(alphanews)

Υπό πολύ πιεστικά χρονοδιαγράμματα η εξέταση προϋπολογισμού ΤΕΠΑΚ λένε Βουλευτές(cnaorgcy)

Δυσφορία βουλευτών: Υπό πολύ πιεστικά χρονοδιαγράμματα η εξέταση του προϋπολογισμού του ΤΕΠΑΚ(politis)

«Υπό πολύ πιεστικά χρονοδιαγράμματα η εξέταση του προϋπολογισμού του ΤΕΠΑΚ»(sigmalive)

Υπό πολύ πιεστικά χρονοδιαγράμματα η εξέταση προϋπολογισμού ΤΕΠΑΚ λένε Βουλευτές(brief)

Υπό πολύ πιεστικά χρονοδιαγράμματα η εξέταση προϋπολογισμού ΤΕΠΑΚ λένε Βουλευτές(offsite)

Υπό πολύ πιεστικά χρονοδιαγράμματα η εξέταση προϋπολογισμού ΤΕΠΑΚ λένε Βουλευτές(cyprustimes)

18.4.2024

Καλά νέα για την πολη της Λάρνακας απο τον Πρύτανη του ΤΕΠΑΚ(larnakaonline)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 17.4.2024 μέχρι 18.4.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

17.4.2024

ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ-ΤΕΠΑΚ: 1 χρόνος DANCING HISTOR(Y)IES!(limassoltoday)

Από συνταξιοδοτικά ταμεία οι μισθοί Μαρτίου στο ΤΕΠΑΚ(stockwatch)

22nd ‘Cyprus Film Days’ to close with Saturday awards event(cyprusmail)

«Υπό πολύ πιεστικά χρονοδιαγράμματα η εξέταση προϋπολογισμού ΤΕΠΑΚ»(alphanews)

18.4.2024

Καλά νέα για την πολη της Λάρνακας απο τον Πρύτανη του ΤΕΠΑΚ(larnakaonline)