Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 13.4.2024 μέχρι 15.4.2024

Διαδικτυακός Τύπος

13.4.2024

Πολιτισμική Ατζέντα (2)(cnaorgcy)

Άλλαξε χέρια ο έλεγχος κονδυλίων ΤΕΠΑΚ(stokcwatch)

Στα €100 εκατ. ο προϋπολογισμός του ΤΕΠΑΚ - Αλλάζει ο Ελέγχων Λειτουργός(offsite)

Στα €100 εκατ. ο προϋπολογισμός του ΤΕΠΑΚ - Αλλάζει ο Ελέγχων Λειτουργός(brief)

Ο Πρύτανης του ΤΕΠΑΚ εξελέγη εξωτερικό μέλος του Συμβουλίου Διοίκησης του Ιονίου Πανεπιστημίου(inbusinessnews)

Το ΤΕΠΑΚ συμμετέχει σε νέο έργο στρατηγικής ερευνητικής υποδομής(paideianews)

Θεοδοσίου: Πράσινες οροφές για αντιμετώπιση κλιματικής αλλαγής σε πόλε(sigmalive)

Βραβείο «Εξαίρετης Πανεπιστημιακής Διδασκαλίας 2023» για τον αν. καθηγητή του ΤΕΠΑΚ Νίκο Μίτλεττον(inbusinessnews)

TΕΠΑΚ: Συμμετέχει σε έργο για ψηφιακό μετασχηματισμό ναυτιλιακής βιομηχανίας(limassoltoday)

14.4.2024

22ο Διεθνές Φεστιβάλ Κινηματογραφικές Μέρες Κύπρος 2024(limassoltoday)

JA Cyprus: Πώς να βοηθήσεις την Φοιτητική ομάδα του ΤΕΠΑΚ να περάσει στην επόμενη φάση;(limassoltoday)

Η Huawei απένειμε τις υποτροφίες για το πρόγραμμα Seeds for the Future(musicnetcy)

15.4.2024

Βιβλιοθηκονόμος έκανε «πράσινη» τη βιβλιοθήκη Λυκείου και έγινε στέκι των μαθητών(philenews)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 13.4.2024 μέχρι 15.4.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

13.4.2024

Πολιτισμική Ατζέντα (2)(cnaorgcy)

Άλλαξε χέρια ο έλεγχος κονδυλίων ΤΕΠΑΚ(stokcwatch)

Στα €100 εκατ. ο προϋπολογισμός του ΤΕΠΑΚ - Αλλάζει ο Ελέγχων Λειτουργός(brief)

Το ΤΕΠΑΚ συμμετέχει σε νέο έργο στρατηγικής ερευνητικής υποδομής(paideianews)

14.4.2024

22ο Διεθνές Φεστιβάλ Κινηματογραφικές Μέρες Κύπρος 2024(limassoltoday)

15.4.2024