Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 12.4.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

12.4.2024

Η Huawei απένειμε τις υποτροφίες για το πρόγραμμα Seeds for the Future(alphanews)

ΤΕΠΑΚ: Κενές θέσεις ακαδημαϊκού προσωπικού στο Τμήμα Καλών Τεχνών(paideianews)

Πολιτιστική Ατζέντα - Παρασκευή 12 Απριλίου(ant1live)

Φοιτητική ομάδα του ΤΕΠΑΚ ζητά τη βοήθεια του κοινού για να περάσει στην επόμενη φάση του διαγωνισμού JA Cyprus(stockwatch)

Φοιτητική ομάδα του ΤΕΠΑΚ ζητά τη βοήθεια του κοινού για την επόμενη φάση του διαγωνισμού JA Cyprus(paideianews)

Φοιτητική ομάδα του ΤΕΠΑΚ ζητά τη βοήθεια του κοινού για να περάσει στην επόμενη φάση του διαγωνισμού JA Cyprus(simerini)

Επ. Περιβάλλοντος: Πράσινες οροφές για αντιμετώπιση κλιματικής αλλαγής σε πόλεις(cyprustimes)

Πράσινες οροφές για αντιμετώπιση κλιματικής αλλαγής σε πόλεις(stockwatch)

Θεοδοσίου: Πράσινες οροφές για αντιμετώπιση κλιματικής αλλαγής σε πόλε(sigmalive)

Επίτροπος Περιβάλλοντος: Πράσινες οροφές για αντιμετώπιση κλιματικής αλλαγής σε πόλεις(philenews)

Πράσινες οροφές για αντιμετώπιση κλιματικής αλλαγής σε πόλεις(ygeiawatch)

Βιώσιμες κοινότητες: Σύνδεση με το μέλλον μέσω έξυπνων και πράσινων λύσεων(inbusinessnews)

Το ΤΕΠΑΚ συμμετέχει σε νέο έργο στρατηγικής ερευνητικής υποδομής για τον ψηφιακό μετασχηματισμό της Ναυτιλιακής Βιομηχανίας (MDigi-I)(stockwatch)

Το TΕΠΑΚ συμμετέχει σε έργο για ψηφιακό μετασχηματισμό ναυτιλιακής βιομηχανίας(cnaorgcy)

Συμμετοχή του TΕΠΑΚ σε έργο για ψηφιακό μετασχηματισμό ναυτιλιακής βιομηχανίας(economytoday)

Cyprus University of Technology takes part in maritime digitalization project(cnaorgcy)

Στον Αν. Καθηγητή του ΤΕΠΑΚ, Νίκο Μίτλεττον, απονεμήθηκε το βραβείο «Εξαίρετης Πανεπιστημιακής Διδασκαλίας 2023»(stockwatch)

Το ΤΕΠΑΚ συμμετέχει σε νέο έργο στρατηγικής ερευνητικής υποδομής(paideianews)

Βραβείο «Εξαίρετης Πανεπιστημιακής Διδασκαλίας 2023» για τον αν. καθηγητή του ΤΕΠΑΚ Νίκο Μίτλεττον(inbusinessnews)

Στον Αν. Καθ. του ΤΕΠΑΚ, Νίκο Μίτλεττον το βραβείο «Εξαίρετης Πανεπιστημιακής Διδασκαλίας 2023»(paideianews)

Η Huawei απένειμε τις υποτροφίες για το πρόγραμμα Seeds for the Future(boussiasnews)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 12.4.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

12.4.2024

ΤΕΠΑΚ: Κενές θέσεις ακαδημαϊκού προσωπικού στο Τμήμα Καλών Τεχνών(paideianews)

Πολιτιστική Ατζέντα - Παρασκευή 12 Απριλίου(ant1live)

Πράσινες οροφές για αντιμετώπιση κλιματικής αλλαγής σε πόλεις(stockwatch)

Πράσινες οροφές για αντιμετώπιση κλιματικής αλλαγής σε πόλεις(ygeiawatch)

Το ΤΕΠΑΚ συμμετέχει σε νέο έργο στρατηγικής ερευνητικής υποδομής(paideianews)