Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 10.4.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

9.4.2024

Cyprus University of Technology: RESPECT: The Department of Nursing participates in a project on maternity care(eocorgcy)

Επιχείρηση εξωραϊσμού του κέντρου της Λεμεσού από εθελοντές του Blue Heart(cyprustimes)

2ο Cyprus Forum Cities: Προς μια βιώσιμη, πράσινη και έξυπνη πόλη του μέλλοντος(aphanews)

Εγκαινιάστηκε με επιτυχία η αναδρομική έκθεση Karayan «The Golden Eras»(cyprusreporter)

Πραγματοποιήθηκε στη Λεμεσό το Παγκ. Συμπόσιο Δικτύου Εταιρικών Σχολείων UNESCO(cyprustimes)

Εγκαινιάστηκε η αναδρομική έκθεση Karayan: The Golden Eras(limassolorgcy)

Ολοκληρώθηκε το 46ο Παγκύπριο Συμπόσιο Δικτύου Εταιρικών Σχολείων UNESCO(paideianews)

10.4.2024

Εγκαινιάστηκε η αναδρομική έκθεση Karayan: The Golden Eras(cyprushighlights)

Χαιρετισμός της Υφυπουργού Πολιτισμού δρος Βασιλικής Κασσιανίδου στα εγκαίνια της Έκθεσης Φωτογραφίας «Γιώργος Λανίτης: Ιστορίες μιας ζωής»(culturegovcy)