Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 3.4.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

2.4.2024

Κατά της μεταφοράς Σχολής του ΤΕΠΑΚ στην Πάφο τάσσονται οι φοιτητές – Έκτακτη Γενική Συνέλευση της Φοιητικής Ένωσης σήμερα(dialogos)

ΤΕΠΑΚ/RESPECT: Το Τμήμα Νοσηλευτικής συμμετέχει σε έργο για τη φροντίδα της μητρότητας(ygeianews)

ΤΕΠΑΚ/RESPECT: Το Τμήμα Νοσηλευτικής συμμετέχει σε έργο για τη φροντίδα της μητρότητας(paideianews)

Στο Προεδρικό τη Δευτέρα σύσκεψη για το χαλλούμι – Θα ανακοινωθούν αποφάσεις(philenews)

Το ΤΕΠΑΚ συμμετείχε στην εκστρατεία συλλογής χρημάτων του Συνδέσμου «ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΥΧΗ» για στήριξη των παιδιών με καρκίνο(musicnet)

Στόχος αύξηση πρωτογενούς τομέα στο ΑΕΠ και αειφορία λέει η Υπουργός Γεωργίας(cyprustimes)

Μετά το «e-kalathi» έρχεται και το «e-kofini»-Οι στοχευμένες δράσεις για τον πρωτογενή τομέα(inbusinessnews)

Μ. Παναγιώτου: Στόχος αύξηση πρωτογενούς τομέα στο ΑΕΠ και αειφορία(reporter)

Στόχος αύξηση πρωτογενούς τομέα στο ΑΕΠ και αειφορία λέει η Υπ. Γεωργίας(sigmalive)

Υπ. Γεωργίας: Στόχος αύξηση πρωτογενούς τομέα στο ΑΕΠ και αειφορία(alphanews)

Έρχονται e-kofini και υδατικά έργα που ξεπερνούν το €1 δισεκατομμύριο(ecnomytoday)

Πάνω από 60 τα τυροκομεία που παράγουν σήμερα χαλλούμι ΠΟΠ(economytoday)

Υπ. Γεωργίας: Στόχος αύξηση πρωτογενούς τομέα στο ΑΕΠ και η αειφορία(brief)

Στόχος αύξηση πρωτογενούς τομέα στο ΑΕΠ και αειφορία λέει η Υπουργός Γεωργίας(eurokerdos)

Δράσεις 440 εκατ. για το Υπ. Γεωργίας το 2024(Kathimerini)

Υπ. Γεωργίας: Στόχος αύξηση πρωτογενούς τομέα στο ΑΕΠ και αειφορία(larnakaonline)

3ο Παγκύπριο Συνέδριο Χρόνιου Πόνου(aplhanews)

Η Υπουργός Γεωργίας, Αγροτικής Ανάπτυξης και Περιβάλλοντος προέβη στον απολογισμό του έργου του Υπουργείου για τον πρώτο χρόνο διακυβέρνησης και σε παρουσίαση προγραμματιζόμενων δράσεων για το 2024 2-4-2024(moagovcy)

Η Υπουργός Γεωργίας, Αγροτικής Ανάπτυξης και Περιβάλλοντος προέβη στον απολογισμό του έργου του Υπουργείου για τον πρώτο χρόνο διακυβέρνησης και σε παρουσίαση προγραμματιζόμενων δράσεων για το 2024(neakypros)

Συμμετοχή της ΑνΑΔ στην Έκθεση Σταδιοδρομίας 2024 του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου (anadorgcy)

3.4.2024

Συνεχίζονται οι ενημερώσεις για επιστολική ψήφο από Πρεσβεία Ελλάδας(sigmalive)

Πλατεία Ηρώων: Η ανάπλαση €3,4 εκατ. και η ιστορία μιας εκ των παλαιότερων πλατειών της Κύπρου(pics)(inbusinessnews)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 3.4.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

2.4.2024

Μ. Παναγιώτου: Στόχος αύξηση πρωτογενούς τομέα στο ΑΕΠ και αειφορία(reporter)

Υπ. Γεωργίας: Στόχος αύξηση πρωτογενούς τομέα στο ΑΕΠ και αειφορία(alphanews)

Πάνω από 60 τα τυροκομεία που παράγουν σήμερα χαλλούμι ΠΟΠ(economytoday)

Υπ. Γεωργίας: Στόχος αύξηση πρωτογενούς τομέα στο ΑΕΠ και η αειφορία(brief)

Δράσεις 440 εκατ. για το Υπ. Γεωργίας το 2024(Kathimerini)

3ο Παγκύπριο Συνέδριο Χρόνιου Πόνου(aplhanews)

3.4.2024

Συνεχίζονται οι ενημερώσεις για επιστολική ψήφο από Πρεσβεία Ελλάδας(sigmalive)