Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 30.3.2024 μέχρι 2.4.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

30.3.2024

ΤΕΠΑΚ: Yποτροφίες ύψους €115.700 παραχώρησε το 2023, το Σωματείο Ευημερίας Φοιτητών(limassoltoday)

Εξαιρετικό ενδιαφέρον παρουσίασε η διάλεξη ΤΕΠΑΚ και ΕΒΕ Αμμοχώστου για την τεχνητή νοημοσύνη(paideianews)

Η Λάρνακα απαιτεί Πανεπιστήμιο(dialogos)

Σημαντικά συμπεράσματα για τον ψηφιακό χρηματοοικονομικό αλφαβητισμό στο Διεθνές Συνέδριο της Κεντρικής Τράπεζας της Κύπρου(centralbank)

Βασίλης Πρωτοπαπάς(myviews)

31.3.2024

Σημαντικά συμπεράσματα για τον ψηφιακό χρηματοοικονομικό αλφαβητισμό στο διεθνές συνέδριο της ΚΤΚ)(myseminars)

Ανησυχίες για το µέλλον των κτιριακών εγκαταστάσεων του ΑΞΙΚ(dialogos)

Βίντεο: Το ΤΕΠΑΚ «εκπαιδεύει» τους τουρίστες να οδηγούν στους κυπριακούς δρόμους(ikypros)

1.4.2024

Νέα οδηγία της ΕΕ για τις καταχρηστικές δικαστικές διαδικασίες για εκφοβισμό/φίμωση(limassoltoday)

Διπλασιάζονται οι φοιτητές του ΤΕΠΑΚ στην Πάφο(dialogos)

Deaf dreams to digital realities(cyprusmail)

Μεταπτυχιακό στο ΤΕΠΑΚ: Το κλειδί για ακαδημαϊκή και επαγγελματική επιτυχία(economytoday)

Tepak and Famagusta Chamber of Commerce host lecture on AI(cyprusmail)

ΤΕΠΑΚ: Αιτήσεις για κενή Ακαδημαϊκή θέση στο Τμήμα Νοσηλευτικής, Σχολή Επιστημών Υγείας(ygeianews)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 30.3.2024 μέχρι 2.4.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

30.3.2024

Η Λάρνακα απαιτεί Πανεπιστήμιο(dialogos)

Βασίλης Πρωτοπαπάς(myviews)

31.3.2024

Ανησυχίες για το µέλλον των κτιριακών εγκαταστάσεων του ΑΞΙΚ(dialogos)

1.4.2024

Διπλασιάζονται οι φοιτητές του ΤΕΠΑΚ στην Πάφο(dialogos)

Deaf dreams to digital realities(cyprusmail)

Tepak and Famagusta Chamber of Commerce host lecture on AI(cyprusmail)