Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 4.4.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

3.4.2024

Battling Disinformation in Cyprus and Beyond(fastforward)

ΤΕΠΑΚ/RESPECT: Το Τμήμα Νοσηλευτικής συμμετέχει σε έργο για τη φροντίδα της μητρότητας(limassoltoday)

Limassol’s Heroes' Square’s €3.4 million renovation on the way (pics)(cbn)

The Sovereign Art Foundation Students Prize Cyprus 2024: Στις 4 Απριλίου η τελετή βράβευσης(inbusinessnews)

Εκδήλωση διάδοσης και επικοινωνίας διοργάνωσε το CMMΙ στη Λάρνακα στο πλαίσιο του έργου MaRITeC-X για φοιτητές, του Πανεπιστημίου Κύπρου (CUT)(larnakaonline)

2o Φεστιβάλ Φωτογραφίας Λεμεσού(alphanews)

To ΤΕΠΑΚ διοργανώνει έκθεση φωτογραφίας με τίτλο “Γιώργος Λανίτης: Εικόνες μιας ζωής"(stockwatch)

ΤΕΠΑΚ: Διοργανώνει έκθεση φωτογραφίας με τίτλο «Γιώργος Λανίτης: Εικόνες μιας ζωής»(politis)

To ΤΕΠΑΚ διοργανώνει έκθεση φωτογραφίας με τίτλο “Γιώργος Λανίτης: Εικόνες μιας ζωής"(paideianews)

Ενισχύεται η χρηματοοικονομική παιδεία(Kathimerini)

Αυτοί είναι 6 υποψήφιοι Ευρωβουλευτές της ΔΗΠΑ - Βιογραφικά και Φωτογραφίες(offsite)

ΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΕΥΡΩΒΟΥΛΕΥΤΩΝ ΤΗΣ ΔΗΠΑ-ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ(depanews)

4.4.2024

ΔΗΠΑ – Αυτοί είναι οι έξι «εκλεκτοί» για Ευρωεκλογές(Kathimerini)

Άθλος: Αφιερωμένο στον αθλητισμό το 2ο Φεστιβάλ Φωτογραφίας Λεμεσού(philenews)

Γιώργος Λανίτης- Εικόνες μιας ζωής: Έκθεση φωτογραφίας στο ΤΕΠΑΚ(philenews)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος 4.4.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

3.4.2024

Battling Disinformation in Cyprus and Beyond(fastforward)

Limassol’s Heroes' Square’s €3.4 million renovation on the way (pics)(cbn)

2o Φεστιβάλ Φωτογραφίας Λεμεσού(alphanews)

Ενισχύεται η χρηματοοικονομική παιδεία(Kathimerini)

ΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΕΥΡΩΒΟΥΛΕΥΤΩΝ ΤΗΣ ΔΗΠΑ-ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ(depanews)

4.4.2024

ΔΗΠΑ – Αυτοί είναι οι έξι «εκλεκτοί» για Ευρωεκλογές(Kathimerini)

Άθλος: Αφιερωμένο στον αθλητισμό το 2ο Φεστιβάλ Φωτογραφίας Λεμεσού(philenews)

Γιώργος Λανίτης- Εικόνες μιας ζωής: Έκθεση φωτογραφίας στο ΤΕΠΑΚ(philenews)