Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 23.3.2024 μέχρι 26.3.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

23.3.2024

Συμμετοχή ΤΕΠΑΚ σε ερευνητικό έργο για πρόληψη ασθενειών σε ηλικιωμένους(cnaorgcy)

Πανεπιστημιακό Futsal : το Πανεπιστήμιο Κύπρου πέρασε από την έδρα του Τεπάκ(filathlos365)

CUT Participates in a research project for the prevention of age-related diseases(limassoltoday)

Το ΤΕΠΑΚ τίμησε τις γυναίκες: «Η άνθρωπος: Ιστορίες και επιτεύγματα γυναικών»(limassoltoday)

Νέο αγγλόφωνο εξ αποστάσεως μεταπτυχιακό στο Σχεδιασμό για Κοινωνική Καινοτομία από ΠΚ και ΤΕΠΑΚ(paideianews)

Βασίλης Πρωτοπαπάς(myviews)

24.3.2024

Rehab Talks: Διάλεξη του Τμήματος Επιστημών Αποκατάστασης για την κοινωνική επικοινωνία(limassoltoday)

ΕΡΑΤΟΣΘΕΝΗΣ: Δέκα χρόνια από τον χαμό του αείμνηστου Τάσου Μητσόπουλου(paideianew)

22nd Cyprus Film Days International Festival(limassoltoday)

26.3.2024

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 23.3.2024 μέχρι 26.3.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

23.3.2024

Βασίλης Πρωτοπαπάς(myviews)

24.3.2024

22nd Cyprus Film Days International Festival(limassoltoday)

26.3.2024