Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 20.3.2024 μέχρι 21.3.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

20.3.2024

Professor Ioannis Michaloudis on how the sky’s the limit when it comes to science, art and design(cbn)

2ο Cyprus Forum Cities: Κτίζοντας σήμερα τις πόλεις του αύριο(stockwatch)

22ο Διεθνές Φεστιβάλ Κινηματογραφικές Μέρες Κύπρος 2024(nomisma)

Δεύτερο Cyprus Forum Cities – Κτίζοντας σήμερα τις πόλεις του αύριο(nomisma)

Μοναδική επιλογή η εισαγωγή αυτοδύναμου μαθήματος Χρηματοοικονομικής Παιδείας στη Μέση Εκπαίδευση(paideianews)

Πανεπιστημιακό πρωτάθλημα φούτσαλ: H ομάδα του ΤΕΠΑΚ διεκδικεί με αξιώσεις τον φετινό τίτλο(limassoltoday)

Oι φιναλίστ των The Sovereign Art Foundation Students Prize Cyprus(reporter)

ΤΕΠΑΚ: Σημαντικά ερευνητικά έργα με στόχο τη διατήρηση και ανάδειξη της πολιτιστικής κληρονομιάς με τη χρήση προηγμένων τεχνολογιών(stockwatch)

Στον γαστρονομικό τουρισμό η κυπριακή φυλή αγελάδας(Kathimerini)

ΤΕΠΑΚ: Ερευνητικά έργα για διατήρηση και ανάδειξη της πολιτιστικής κληρονομιάς με χρήση προηγμένων τεχνολογιών(paideianews)

Στον γαστρονομικό τουρισμό η κυπριακή φυλή αγελάδας(Kathimerini)

Το ΤΕΠΑΚ προκηρύσσει θέσεις για μεταπτυχιακές σπουδές επιπέδου Μάστερ!(studentlife)

Ψάχνουν εγκαταστάσεις για προπονήσεις χιλιάδων παιδιών και δεν βρίσκουν-Το μπαλάκι στον ΚΟΑ(reporter)

Ο αντίκτυπος για ομοσπονδίες από ανακαίνιση του «Σπ.Κυπριανού» στην Επ. Παιδείας(cyprustimes)

Ο αντίκτυπος για ομοσπονδίες από ανακαίνιση του «Σπύρου Κυπριανού» στην Επ. Παιδείας(dialogos)

Cultivating a modern, inclusive education system(cyprusmail)

ΤΕΠΑΚ: Διοργάνωση τοπικού διαγωνισμού από το Τμ. ΧρηΛοΔΕ για συμμετοχή στη Διεθνή Οικονομική Ολυμπιάδα(paideianews)

Κίνδυνος στάσης πληρωμών στο ΤΕΠΑΚ(stockwatch)

Επ.Παιδείας: Ο αντίκτυπος για ομοσπονδίες από ανακαίνιση του «Σπ.Κυπριανού»(sigmalive)

Πανεπιστημιακό πρωτάθλημα φούτσαλ: H ομάδα του ΤΕΠΑΚ διεκδικεί με αξιώσεις τον φετινό τίτλο(paideianews)

Diophantos Hadjimitsis: This is how we put Cyprus and Limassol on the global map of Earth Observation(limassoltoday)

ΤΕΠΑΚ: Διαγωνισμός από το Τμήμα ΧρηΛοΔΕ για συμμετοχή στη Διεθνή Οικονομική Ολυμπιάδα(limassoltoday)

Artificial Intelligence: Το Chat GPT στη ζωή και στην καθημερινότητά μας(famagustachamberorgcy)

The Cyprus Institute: Workshop Provides Insights on the Past, Present, and Future for the Conservation and Breeding of the Cyprus Cattle Breed(eocorgcy)

21.3.2024

Χαιρετισμός του Υπουργού Υγείας κ. Μιχάλη Δαμιανού στην «Ημερίδα Παγκόσμιας Ημέρας Νεφρού»(neakypros)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 20.3.2024 μέχρι 21.3.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

20.3.2024

2ο Cyprus Forum Cities: Κτίζοντας σήμερα τις πόλεις του αύριο(stockwatch)

22ο Διεθνές Φεστιβάλ Κινηματογραφικές Μέρες Κύπρος 2024(nomisma)

Δεύτερο Cyprus Forum Cities – Κτίζοντας σήμερα τις πόλεις του αύριο(nomisma)

Oι φιναλίστ των The Sovereign Art Foundation Students Prize Cyprus(reporter)

Στον γαστρονομικό τουρισμό η κυπριακή φυλή αγελάδας(Kathimerini)

Cultivating a modern, inclusive education system(cyprusmail)

Κίνδυνος στάσης πληρωμών στο ΤΕΠΑΚ(stockwatch)

21.3.2024