Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 14.3.2024 μέχρι 15.3.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

14.3.2024

One week left for the 1st CSN Cyprus “Maritime Supply Chain and Vessels Performance Forum” Limassol 20 March 2024(cyprushippingnews)

ΤΕΠΑΚ: Αιτήσεις για το Μεταπτυχιακό στην Τεχνολογικά Υποβοηθούμενη Γλωσσική Εκμάθηση(stockwatch)

ΤΕΠΑΚ: Αιτήσεις για το Μεταπτυχιακό στην Τεχνολογικά Υποβοηθούμενη Γλωσσική Εκμάθηση(paideianews)

Λουκιανός Εγγράφου: Η τέχνη της φωτογραφίας είναι έρωτας, πάθος και αγάπη(limassoltoday)

Κενή θέση Ειδικού/ής Επιστήμονα Έρευνας στο Πανεπιστήμιο Κύπρου(paideianews)

Επίσκεψη ακαδημαϊκών από πανεπιστήμια της Τσεχίας στο ΤΕΠΑΚ(limassoltoday)

Παρουσιαστηκε το ερευνητικό έργο, Μεσογειακό Παρατηρητήριο Ψηφιακών Μέσων, που έχει στόχο την καταπολέμηση της παραπληροφόρησης(kanali6)

Το ΤΕΠΑΚ διοργανώνει εκδήλωση με θέμα «Η άνθρωπος: Ιστορίες και επιτεύγματα γυναικών»(stockwatch)

Παρουσιάστηκε στη Λεμεσό το έργο κατά της παραπληροφόρησης MedDMO(cnaorgcy)

Το ΤΕΠΑΚ διοργανώνει εκδήλωση με θέμα «Η άνθρωπος: Ιστορίες και επιτεύγματα γυναικών»(paideianews)

Youth Tech Fest 2024 στο Πανεπιστήμιο Frederick στη Λεμεσό(Kathimerini)

Cyprus University of Technology: Applications for the Postgraduate Degree in Technology Enhanced Language Learning(stockwatch)

15.3.2024

ΤΕΠΑΚ/Rehab Talks: Διάλεξη του Τμήματος Επιστημών Αποκατάστασης για την κοινωνική επικοινωνία(stockwatch)

ΤΕΠΑΚ/Rehab Talks: Διάλεξη του Τμήματος Επιστημών Αποκατάστασης για την κοινωνική επικοινωνία(paideianews)

MedDMO anti-disinformation project presented in Limassol(cbncomcy)

Δίωρες δωρεάν διαδικτυακές παρουσιάσεις στις Ψηφιακές Δεξιότητες από το Κέντρο Παραγωγικότητας(dialogos)

Πανεπιστημιακοί προωθούν το μάθημα της χρηματοοικονομικής παιδείας στο γυμνάσιο(alphanews)

ΤΕΠΑΚ/Κέντρο Αριστείας ΕΡΑΤΟΣΘΕΝΗΣ: Αποστολή στην Τυνησία για ανάπτυξη στρατηγικών συνεργασιών(stockwach)

ΤΕΠΑΚ/ΕΡΑΤΟΣΘΕΝΗΣ: Αποστολή στην Τυνησία για ανάπτυξη στρατηγικών συνεργασιών(paideianews)

Έντυπος & Ηλεκτρονικός Τύπος απο 14.3.2024 μέχρι 15.3.2024

Έντυπα Μέσα

Διαδικτυακός Τύπος

14.3.2024

Κενή θέση Ειδικού/ής Επιστήμονα Έρευνας στο Πανεπιστήμιο Κύπρου(paideianews)

Επίσκεψη ακαδημαϊκών από πανεπιστήμια της Τσεχίας στο ΤΕΠΑΚ(limassoltoday)

Παρουσιάστηκε στη Λεμεσό το έργο κατά της παραπληροφόρησης MedDMO(cnaorgcy)

Youth Tech Fest 2024 στο Πανεπιστήμιο Frederick στη Λεμεσό(Kathimerini)

15.3.2024

MedDMO anti-disinformation project presented in Limassol(cbncomcy)